21:01 11.12.2018

СЗР України ініціювала вихід з Угоди про співробітництво розвідслужб СНД

2 хв читати
СЗР України ініціювала вихід з Угоди про співробітництво розвідслужб СНД

Служба зовнішньої розвідки України (СЗР) у виконання доручення президента України розпочала процедуру виходу з Угоди про принципи та основні напрями співпраці органів безпеки і розвідувальних служб країн-учасниць СНД у сфері розвідувальної діяльності з 1992 року.

"Участь української розвідки у цьому договорі разом з російськими спецслужбами є абсурдною, враховуючи збройну агресію РФ проти України, яка триває вже п'ятий рік. Української розвідці достовірно відомо, що російські спецслужби ще в 2014 році направили потужний ресурс для недопущення виходу України з орбіти впливу Кремля. Усе зрозуміліше стає те, що відповідна масштабна операція здійснювалася спецслужбами РФ в Україні задовго до відкритого збройного нападу на нашу державу в 2014 році", - повідомляється на офіційному сайті СЗР у вівторок.

У повідомленні наголошується, що про ворожу налаштованість спецслужб РФ до України 9 грудня 2018 року відкрито заявив глава Служби зовнішньої розвідки РФ Сергій Наришкін в своєму інтерв'ю телеканалу "Россия 1".

Також у СЗР зазначають, що російські спецслужби поширили свою розвідувально-підривну діяльність і на країни-члени НАТО, про що свідчать гучні шпигунські скандали за участю спецслужб РФ, що трапилися останнім часом у деяких західних країнах. "СВР України разом зі своїми партнерами з Євроатлантичного розвідувального співтовариства і надалі продовжить активну роботу, спрямовану на виявлення і нейтралізацію деструктивної діяльності російських спецслужб", - йдеться в повідомленні.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА