Інтерфакс-Україна
15:01 12.12.2018

Спікери парламентів України і Республіки Корея підписали Меморандум про взаєморозуміння між парламентами двох країн

2 хв читати
Спікери парламентів України і Республіки Корея підписали Меморандум про взаєморозуміння між парламентами двох країн

Голова Верховної Ради Андрій Парубій і спікер Національної Асамблеї (парламент) Республіки Корея Мун Хі-Санг підписали Меморандум про взаєморозуміння між парламентами двох країн.

Як повідомляє в середу прес-служба Апарату Верховної Ради, Меморандум набуває чинності з дня його підписання. Дія документа припиняється через шість місяців з дня письмового повідомлення однієї із сторін про свій намір припинити його дію.

Згідно з Меморандумом, сторони зобов'язуються сприяти розвитку міжпарламентського співробітництва між Україною та Республікою Корея в інтересах зміцнення дружніх відносин між державами та їхніми народами.

У межах своєї компетенції сприятимуть зміцненню та розвитку співпраці між Україною та Республікою Корея у політичній, торговельно-економічній та науково-технічній сферах, зокрема у сфері цифровізації економіки, розвитку і впровадження інновацій, а також у соціально-культурній, гуманітарній та інших сферах, що становлять взаємний інтерес. Крім того, сторони сприятимуть розширенню договірно-правової бази між Україною та Республікою Корея з метою зміцнення і розвитку співробітництва в усіх сферах, що становлять взаємний інтерес.

Для координації діяльності своїх делегацій у міжнародних парламентських організаціях боку проводитимуть спільні консультації, обмін думками, а також погоджуватимуть свої позиції з проблем, що становлять взаємний інтерес.

Крім того, сторони готові сприяти встановленню і активізації зв'язків між постійними комітетами і комісіями, депутатськими групами, а також експертами Апарату Верховної Ради та секретаріату Національної Асамблеї Республіки Корея; вживати спільних заходів; здійснювати обмін делегаціями і регулярно обмінюватися інформацією про законодавчу діяльність, базами даних і офіційними виданнями.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардеп Сірко: Після перемоги партії Бабіша Україна втратила підтримку Чехії в протистоянні з РФ

Нардеп Мережко: Попри перемогу популістів на парламентських виборах у Чехії, підтримка України збережеться

Планується зустріч Зеленського з фракцією "Слуга народу" - джерело

РФ навмисне відключила е/е на ЗАЕС для реалізації планів під’єднання до своєї енергосистеми – Сибіга

Кабмін перенаправив 143,1 млн грн на організаційне і інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності Ради

Голова євроінтеграційного комітету пропонує об’єднати два законопроєкти щодо адаптації українського права до норм ЄС

Військові та їх родини з Києва отримають від 1,2 до 2,5 тис грн до Дня захисників - розпорядження

"Євросолідарність" ініціює переспрямування 200 млрд грн на потреби ЗСУ в проєкті держбюджету-2026, повідомив Порошенко

Україні слід припинити гратися з проросійськими силами — нардеп Сірко про уроки виборів у Молдові

Україна завершила процес скринінгу законодавства – єврокомісарка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА