Інтерфакс-Україна
18:01 12.12.2018

Порошенко під час візиту до Брюсселя 12-13 грудня зустрінеться з Туском, Меркель і Столтенбергом

1 хв читати
Порошенко під час візиту до Брюсселя 12-13 грудня зустрінеться з Туском, Меркель і Столтенбергом

Президент України Петро Порошенко 12-13 грудня здійснить робочий візит до Брюсселя в рамках засідання Європейської Ради, де проведе низку зустрічей з керівництвом ЄС і НАТО.

Як повідомляє в середу прес-служба президента України, заплановані зустрічі П.Порошенка з президентом Європейської Ради Дональдом Туском і керівництвом Європейської Комісії, генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом, канцлером Німеччини Ангелою Меркель та іншими європейськими лідерами.

Зазначається, що президент України проведе зустрічі з лідерами держав-членів ЄС для забезпечення єдності Євросоюзу в питанні реагування на акт агресії Росії проти України в Азовському морі та Керченській протоці, а також продовження економічних і секторальних санкцій ЄС у зв'язку з російською агресією на Донбасі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

"Євросолідарність" продовжить блокування трибуни на засіданні Ради – співголова фракції

Переговори між США та Україною в неділю були зосереджені на питанні нових фактичних кордонів – ЗМІ

МЗС: Україна не здійснює жодних дій проти Казахстану, всі зусилля спрямовані на відсіч російської агресії

МЗС Казахстану висловило протест після удару по нафтовому терміналу РФ у Чорному морі

Кличко назвав п’ять ключових дій для зміцнення довіри та авторитету України

Відставка голови Офісу президента не повинна стати імітацією змін - Фріз

Єврокомісія про відставку Єрмака: Ми бачили новини, стежимо за ситуацією

"Євросолідарність" вимагає негайного скликання засідання Верховної Ради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА