Інтерфакс-Україна
13:24 13.12.2018

Нищук анонсував створення Держслужби етнополітики та свободи совісті

1 хв читати
Нищук анонсував створення Держслужби етнополітики та свободи совісті

Міністр культури України Євген Нищук повідомив, що найближчим часом в Україні буде створено ще один центральний орган виконавчої влади - Державну службу з питань етнополітики та свободи совісті.

"Ми створюємо наступного року у зв'язку з наданням томосу ще один центральний орган, який називатиметься Державна служба з питань етнополітики та свободи совісті", - сказав він агентству "Інтерфакс-Україна" в четвер.

За словами міністра, на цей орган буде покладено роботу з національними меншинами. "Щоб у нас припинялися будь-які речі якоїсь нетерпимості або нетолерантності стосовно будь-якого етносу. Ми поліконфесійна країна, ми мультикультурна країна і з великим культурним розмаїттям, і необхідно враховувати всі ці моменти", - додав Є.Нищук.

За його словами, Міністерство культури координуватиме цей орган, а проект щодо його створення найближчим часом буде передано на розгляд урядового комітету.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Санду призначила Олександра Мунтяну кандидатом на посаду прем'єр-міністра Молдови

Командувач СБС Бровді закликав громадян Угорщини звільнитися від російського впливу

Європа та Україна готують пропозицію щодо припинення війни з РФ, яка передбачає переговори про управління ТОТ

Віталій Кличко обговорив з послами Латвії та Чехії відновлення Києва після обстрілів

Замість Колісник у Раду зайде Слинько - речниця фракції "Слуга народу"

Комітет нацбезпеки рекомендував Раді продовжити воєнний стан та загальну мобілізацію - нардеп

Зустріч Трампа та Зеленського не наблизила завершення війни - голова євроінтеграційного комітету Ради

Трамп має інструменти тиску на Путіна для завершення війни, стверджує Порошенко

Стубб: Трамп може змусити Путіна сісти за стіл переговорів щодо України

США продовжуватимуть дипломатію з Путіним - заступниця голови фракції "Голос"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА