Інтерфакс-Україна
13:50 19.12.2018

У Євросоюзі очікують, що Україна забезпечить виборчі права переселенців на виборах у 2019 році - Мінгареллі

1 хв читати
У Євросоюзі очікують, що Україна забезпечить виборчі права переселенців на виборах у 2019 році - Мінгареллі

В Європейському Союзі очікують, що Україна забезпечить виборчі права внутрішньо переміщених осіб, а також чесні та справедливі вибори в Україні в 2019 році, повідомив голова Представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі.

"Вона (високий представник Європейського Союзу з питань зовнішньої політики та політики безпеки Федеріка Могеріні - ІФ) відзначила той факт, що буде важливо забезпечити повні виборчі права всіх внутрішньо переміщених осіб. Вона розраховує на вільне і справедливе проведення президентських і парламентських виборів наступного року", - розповів Х.Мінгареллі про деталі пленарного засідання у рамках Ради асоціації Україна-ЄС на прес-конференції в середу в Києві.

За його словами, Ф.Могеріні вітала ухвалення в першому читанні проекту Виборчого кодексу і призначення нових членів Центральної виборчої комісії.

"Вона підтвердила важливість зміцнення нашої взаємодії, щоб допомогти Україні відповісти на гібридні загрози", - заявив Х.Мінгареллі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

Обмеження гарантій безпеки для України в часі ще не обговорювалося – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА