12:52 23.12.2018

Резолюція Генасамблеї ООН щодо Криму є черговим свідченням твердої підтримки України міжнародним співтовариством – МЗС

2 хв читати
Резолюція Генасамблеї ООН щодо Криму є черговим свідченням твердої підтримки України міжнародним співтовариством – МЗС

Міністерство закордонних справ України вітає прийняття 22 грудня 2018 року Генеральною Асамблеєю ООН ініційованого Україною проекту щорічної резолюції "Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим і р. Севастополь, Україна".

"Це рішення є черговим свідченням твердої підтримки міжнародним співтовариством необхідності дотримання прав людини на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь. Генасамблея констатувала, що ситуація з правами людини на українському півострові стрімко погіршується, а Російська Федерація продовжує, незважаючи на заклики міжнародної спільноти, брутально порушувати власні зобов’язання країни-окупанта. Делегації засудили невиконання Російською Федерацією положень попередніх резолюцій Генасамблеї 71/205 та 72/190, схвалених у 2016 та 2017 роках відповідно", - йдеться в заяві МЗС України.

МЗС України зазначає, що країни також засудили незаконні арешти, обшуки, затримання, зникнення та побиття активістів, які стали звичайною практикою в окупованому Крим.

Київ вимагає від держави-агресора припинити на тимчасово окупованій нею території свавілля та забезпечити дотримання міжнародного права, звільнити всіх незаконно утримуваних, зокрема політичних в'язнів Олега Сенцова, Володимира Балуха і Еміра Усеїн Куку.

"Важливо також наголосити, що резолюція звертається до усіх країн та міжнародних організацій відображати Крим як тимчасово окуповану територію України", - йдеться в заяві МЗС.

В Україні щиро вдячні кожній державі, яка віддала свій голос за резолюцію Генасамблеї ООН "Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та м. Севастополь, Україна".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА