Інтерфакс-Україна
20:06 25.12.2018

У доповненому списку санкцій РФ виявилися українські політики, які відмовилися співпрацювати з "Опозиційною платформою - За життя"

2 хв читати
У доповненому списку санкцій РФ виявилися українські політики, які відмовилися співпрацювати з "Опозиційною платформою - За життя"

Російська Федерація внесла в оновлений список санкцій політиків, які відмовилися увійти в об'єднання "Опозиційна платформа - За життя", таким чином, продемонструвавши, хто є її п'ятою колоною, вважає політолог Кость Бондаренко.

"Таким чином, Росія зробила ведмежу послугу партії "За життя". Або як вони зараз називаються - "Опозиційна платформа - За життя". Оскільки вона чітко підкреслила: це наші люди, ті, хто орієнтуються на Росію. Всі інші - не наші", - сказав він агентству "Інтерфакс-Україна", коментуючи появу оновленого списку російських санкцій у вівторок.

Політолог пов'язує появу оновленого списку санкцій з розколом в "Опозиційному блоці" і відмовою частини його членів об'єднатися в "Опозиційну платформу - За життя".

"Було чимало натяків з боку людей, які пішли в партію "За життя". Вони неодноразово в неформальних і формальних своїх виступах давали зрозуміти: подивимося, що буде", - додав він.

На його думку, списку санкцій демонструє, хто є "п'ятою колоною" Москви, а в кому РФ бачить загрозу своїм інтересам.

"Питання ще й у тому, що з багатьма політиками протягом листопада-грудня велися переговори. Причому, їм пропонували різного роду посили за те, що вони увійдуть в партію Бойка-Медведчука", - сказав К.Бондаренко.

Він також зазначив, що в оновленому списку під санкції потрапили саме ті народні депутати з "Опозиційного блоку-2, які голосували за виключення Сергія Льовочкіна і Юрія Бойка з фракції.

"Якщо перший список, який був опублікований 1 листопада, - це був список Медведєва, то нинішній, оновлений список - це список Медведчука. В ньому виявилися неугодні йому", - сказав політолог.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Слуга народу" планує провести Раду коаліції з прем'єром 6 жовтня

Нардеп Сірко: Після перемоги партії Бабіша Україна втратила підтримку Чехії в протистоянні з РФ

Нардеп Мережко: Попри перемогу популістів на парламентських виборах у Чехії, підтримка України збережеться

Планується зустріч Зеленського з фракцією "Слуга народу" - джерело

РФ навмисне відключила е/е на ЗАЕС для реалізації планів під’єднання до своєї енергосистеми – Сибіга

Кабмін перенаправив 143,1 млн грн на організаційне і інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності Ради

Голова євроінтеграційного комітету пропонує об’єднати два законопроєкти щодо адаптації українського права до норм ЄС

Військові та їх родини з Києва отримають від 1,2 до 2,5 тис грн до Дня захисників - розпорядження

"Євросолідарність" ініціює переспрямування 200 млрд грн на потреби ЗСУ в проєкті держбюджету-2026, повідомив Порошенко

Україні слід припинити гратися з проросійськими силами — нардеп Сірко про уроки виборів у Молдові

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА