10:46 28.12.2018

Єврокомісія виділяє на боротьбу з "російською пропагандою" у п’ять разів більше коштів, ніж раніше

1 хв читати
Єврокомісія виділяє на боротьбу з "російською пропагандою" у п’ять разів більше коштів, ніж раніше

 Євросоюз вирішив помітно посилити протидію російській пропаганді, стверджує "Радіо Польщі".

З початку 2019 року в Брюсселі направлять більше коштів і більше кадрів на боротьбу з російською пропагандою. У 2018 році на ці цілі було виділено 1 млн євро, в наступному році - 5 млн євро. Група, що займається боротьбою з російською дезінформацією, раніше налічувала кілька людей, в 2019 році її штат збільшитися до 50 осіб, повідомило "Радіо Польщі".

Із закликом до більш ефективної боротьби з російською дезінформацією до Брюсселю кілька тижнів тому звернулася група, яка складається з 60 експертів із двадцяти країн, що займаються питаннями безпеки.

Експерти, які підписали лист, направлений Європейській комісії, зазначають, що в цій ситуації мобілізація сил і ресурсів просто необхідна. Особливо в контексті запланованих на травень виборів до Європейського парламенту й очікуваної активізації російських пропагандистів.

Керівник програми Kremlin Watch, створеної чеським інститутом "Європейські цінності", Якуб Янда прокоментував це рішення Єврокомісії: "До цього моменту Європейська комісія применшувала загрозу з боку Росії. Тепер це змінилося. Добре, що бюджет буде збільшено".

"Звичайно, все ще цього недостатньо. Однак це маленький крок уперед у правильному напрямі", - зазначив Я.Янда.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА