Інтерфакс-Україна
11:44 01.01.2019

ЦВК України ліквідувала всі п'ять виборчих дільниць на території РФ

1 хв читати
ЦВК України ліквідувала всі п'ять виборчих дільниць на території РФ

Центральна виборча комісія (ЦВК) України ліквідувала всі п'ять закордонних виборчих дільниць на території Російської Федерації, громадяни України зможуть проголосувати в посольствах у Грузії, Казахстані та Фінляндії.

Відповідні зміни затверджено постановою ЦВК №274 від 27 грудня 2018 року, після розгляду подання Міністерства закордонних справ України.

Отже, Центрвиборчком постановив ліквідувати виборчі дільниці №900075 (згідно з постановою ЦВК №67 від 12 квітня 2012 року, це приміщення посольства України в РФ у Москві), №900077 (приміщення Генерального консульства України в Ростові-на-Дону), №900078 (приміщення Генерального консульства України в Санкт-Петербурзі), №900117 (приміщення консульства України в Єкатеринбурзі) і №900118 (приміщення консульства України в Новосибірську).

Згідно з постановою ЦВК, усі ці п'ять виборчих дільниць переносяться з території РФ до посольств України в Грузії, Казахстані та Фінляндії.

Як відомо, чергові вибори президента України відбудуться 31 березня 2019 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Російський план неприйнятний у будь-якій формі – заява "Євросолідарності"

Закордонні бізнесмени, політики та експерти частіше критикують 28-пунктний план, але згадують слабкість Європи

Ексміністр Кулеба: В угоді США й РФ немає нових ідей, Україна має обрати між переговорами та продовженням боротьби

Голови МЗС 7 країн у річницю нюрнберзького процесу заявили про вразливість міжнародного права через війну в Україні

Треба припинити політичні ігрища, парламент воюючої країни має працювати об'єднано – Зеленський

Верховний Суд розглядає позов Порошенка щодо санкцій РНБО

Вже цієї зими в Києві запрацюють 7 міні-ТЕЦ - Кличко

Нардеп Жупанин на зустрічі фракції з президентом запропонував підтримати голову енергокомітету Геруса на посаду глави Міненерго

Апарат Верховної Ради передав "Євросолідарності" підписні листи за відставку уряду того ж дня, як отримав запит

Качка: 2028 рік – реалістичний горизонт завершення переговорів про вступ з ЄС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА