Інтерфакс-Україна
07:40 08.01.2019

США формують глобальну коаліцію проти Ірану

1 хв читати
США формують глобальну коаліцію проти Ірану

Візити до низки країн Близького Сходу, що починаються у вівторок, є частиною зусиль Сполучених Штатів з формування глобальної антиіранської коаліції, заявив держсекретар США Майк Помпео.

"Одним з елементів нинішньої поїздки є продовження зусиль зі створення коаліції (проти Ірану - ІФ), коаліції, до якої увійдуть країни Перської затоки, Ізраїль, європейські та азіатські країни в усьому світі, ті країни, які розуміють, що держава, яка є найбільшим в світі спонсором тероризму, має припинити свою діяльність", - сказав М.Помпео в інтерв'ю телеканалу CNBC перед відльотом з візитами в Йорданію, Єгипет, Бахрейн, ОАЕ, Катар, Саудівську Аравію, Оман і Кувейт.

У відповідь на питання про те, чи будуть США домагатися більш жорсткого підходу до Ірану з боку Європи, держсекретар сказав: "Безумовно. Мені б хотілося бачити, що весь світ продовжує підтримку зусиль Сполучених Штатів і країн Перської затоки, Ізраїлю. Це важлива кампанія, оскільки революційний характер іранського режиму є загрозою для всього світу".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Раді рекомендують ухвалити закон щодо уточнення питання проходження військової служби співработниками розвідорганів - нардеп

Орбан би не переміг, якби вибори відбулися зараз, але до весни ще багато часу - депутат Закарпатської облради Цебер

Центристи D66 перемагають на дострокових виборах у Нідерландах – ЗМІ

У Нідерландах на виборах у парламент суспільство вибрало стабільність - Климпуш - Цинцадзе

Порошенко під час передачі допомоги ЗСУ звинуватив ДССЗЗІ в тому, що залишила бригади "без очей"

Після підрахунку 99,7% голосів на виборах в Нідерландах дві партії мають майже однаковий результат – ЗМІ

У Нідерландах відкрилися виборчі дільниці на дострокових виборах у парламент

Порошенко закликав зупинити транзит російської нафти через "Дружбу"

Кличко: У Страсбурзі підписали меморандум щодо впровадження Громадських асамблей у містах України

Кличко запросив до України моніторингову місію Ради Європи щодо тиску на органи самоврядування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА