08:28 09.01.2019

Вихід Великої Британії з ЄС не позначиться на її військовій активності в Європі

2 хв читати
Вихід Великої Британії з ЄС не позначиться на її військовій активності в Європі

Міністр оборони Естонії Юрі Луйк (Juri Luik) вважає, що вихід Великої Британії не призведе до зниження її військової діяльності в Європі.

"Вихід з Європейського союзу не позначиться на діяльності Великої Британії в НАТО. Швидше за все британці підкреслять свою роль в Європі через оборонну політику", - заявив він у вівторок Естонському телебаченню.

"Улітку відбудуться великі навчання - т.зв. JEF, під керівництвом Великої Британії морського компонента сил швидкого реагування, на естонському узбережжі будуть залучені порти Естонії", - повідомив міністр.

Він вважає також, що бурхливі зміни у внутрішній політиці США, в тому числі відставка міністра оборони Джеймса Меттіса (Jim Mattis) не означають скорочення діяльності Сполучених штатів в Європі.

"Та робота, що виконав Меттіс, залишиться. Він поклав на стіл національну оборонну стратегію, в якій йдеться, що тероризм більше не є головним противником США, а ним є практично рівні з нею за військовою потужністю Росія і Китай", - сказав Ю. Луйк.

Він зазначив, що Естонія має придбати протиповітряні ракети середнього радіусу дії і тут також не обійтися без підтримки США.

"Рішення про це має прийняти НАТО. Звичайно, знадобляться ресурси, які можуть запропонувати тільки Сполучені штати. І тут у американців, зрозуміло, ключова роль", - вважає глава військового відомства.

Він зазначив також, що конгрес США очікує звіту Пентагону щодо доцільної протиповітряної оборони країн Балтії.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА