Інтерфакс-Україна
08:00 10.01.2019

Сі Цзіньпін пообіцяв підтримку зусиллям КНДР з денуклеаризації

1 хв читати
Сі Цзіньпін пообіцяв підтримку зусиллям КНДР з денуклеаризації

Китай готовий працювати з КНДР і іншими сторонами для денуклеаризації Корейського півострова, заявив голова КНР Сі Цзіньпін на зустрічі з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином.

"Китай готовий працювати разом з КНДР і відповідними сторонами, для підтримки миру і стабільності на півострові, денуклеаризації півострова і довгострокової стабільності в регіоні", - цитує голову КНР агентство "Сіньхуа".

Під час зустрічі голова КНР позитивно оцінив заходи, прийняті Пхеньяном для підтримання миру і стабільності на Корейському півострові. За словами Сі Цзіньпіна, завдяки спільним зусиллям Китаю, КНДР та інших сторін у 2018 році вдалося досягти значного прогресу в політичному врегулюванні в регіоні.

Сі Цзіньпін додав, що Пекін виступає за проведення зустрічей на вищому рівні між КНДР і США.

Раніше повідомлялося, що Кім Чен Ин відправився в чотириденну поїздку в Китай. Він прибув до Пекіна поїздом у вівторок і через кілька годин зустрівся з головою КНР Сі Цзіньпіном.

За даними Центрального телеграфного агентства Кореї, Кім Чен Ин відвідує Пекін на запрошення Сі Цзіньпіна. Північнокорейського лідера супроводжують, окрім дружини Лі Сіль Чжу, заступник голови ЦК Трудової партії Кореї Кім Ен Чхоль, який відповідає за переговорний процес з ядерної тематики з США, міністри закордонних справ Лі Ен Хо і збройних сил Но Гван Чхоль.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Захід має вимагати від Росії припинення вогню - Порошенко на безпековій конференції у Кембриджі

Рада викликала на засідання голову Фінмоніторингу Проніна

Порошенко закликав заборонити Telegram після вбивства Парубія

Президент Фінляндії анонсував зустріч формату NB8 у середу разом із Зеленським

Військовий Єгор Фірсов закликав голову Деснянської РДА Бахматова спрямувати енергію на службу в ЗСУ

В Києві з Парубієм прощатимуться в понеділок ввечері на Майдані, повідомив Порошенко

Зеленський та Залужний, а також їх партії отримали б найвищу підтримку українців в разі виборів – соцопитування "Рейтинга"

Порошенко на місці вбивства Парубія у Львові: зробимо все можливе для того, щоб знайти виконавців

Мерц: Путін хоче відновити СРСР, дестабілізує демократії й намагається впливати на громадську думку

Кияни найкраще оцінюють діяльність "Євросолідарності" і "Голосу" в Раді – КМІС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА