07:47 13.01.2019

Трамп заявив, що чекає демократів у Білому домі для вирішення проблеми "шатдауну"

1 хв читати
Трамп заявив, що чекає демократів у Білому домі для вирішення проблеми "шатдауну"

Президент США Дональд Трамп у суботу заявив, що він розраховує на співпрацю Демократичної партії з метою покласти край тимчасовому припиненню роботи федеральних відомств ("шатдаун") і врегулювати ситуацію на кордоні США і Мексики.

"Демократам слід повернутися до Вашингтона і працювати над тим, щоб закінчити "шатдаун" і водночас завершити страшну гуманітарну кризу на нашому південному (з Мексикою - ІФ) кордоні. Я в Білому домі, чекаю вас!" - написав президент на своїй сторінці в Twitter.

"Демократи могли б розібратися з "шатдауном" за 15 хвилин!" - підкреслив президент.

При цьому, говорячи про ситуацію з нелегальними іммігрантами, він зазначив, що 23% ув'язнених у США - нелегали, а в штаті Техас в період з 2011 до 2018 року "нелегальні чужаки" здійснили 292 тис. злочинів.

Робота адміністрації США частково припинена з 22 грудня через розбіжності з приводу фінансування будівництва стіни на кордоні з Мексикою. Втрати американської економіки через припинення роботи частини федеральних установ США можуть скласти близько $ 1,2 млрд на тиждень.

Нинішній "шатдаун" став рекордним за тривалістю.

Раніше Д.Трамп заявляв, що має повне право оголосити надзвичайний стан в країні, якщо не досягне домовленості з Конгресом щодо фінансування будівництва прикордонної стіни з Мексикою.

 

 

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА