Інтерфакс-Україна
17:40 14.01.2019

ЦВК зареєструвала представника кандидата Гриценка та чотири організації спостерігачів за виборами

1 хв читати
ЦВК зареєструвала представника кандидата Гриценка та чотири організації спостерігачів за виборами

 Центральна виборча комісія України (ЦВК) зареєструвала уповноваженим представником кандидата в президента України Анатолія Гриценка адвоката Руслана Чорнолуцького, який відомий захистом інтересів екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі в судах після позбавлення його громадянства України та видворення з країни.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", також на засіданні в понеділок ЦВК дозволила спостерігати за виборами 31 березня чотирьом громадськими організаціям: Всеукраїнській асоціації учасників виборчого процесу, Лізі виборців, Міжнародній організації "Тріумвірат" та організації "Я за ЮВТ".

Отже, вже 21 організація має право спостерігати за черговими президентськими виборами в Україні, запланованими на 31 березня цього року.

Крім того, ЦВК повторно відмовила в реєстрації кандидатом у президенти правозахиснику з м. Броварів Київської області Володимиру Ратушу через те, що він не вніс передбачену законодавством заставу в розмірі 2,5 млн грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сікорський поки не бачить підстав для розриву дипвідносин з РФ

МЗС Чехії викликає російського посла для пояснень

Петиція за присвоєння Парубію звання Героя України набрала 25 тисяч голосів

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

ЄС готує 19-й пакет санкцій проти РФ у тісній координації із США - Кошта

МЗС України на заяви Навроцького: обговорення майбутнього членства України в НАТО та ЄС не є передчасним

Навроцький: Україна у стані війни не може вступати до НАТО, питання членства у ЄС - передчасне

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА