Інтерфакс-Україна
19:43 14.01.2019

Президент пропонує ВР ратифікувати три договори між Україною та Аргентиною

1 хв читати
Президент пропонує ВР ратифікувати три договори між Україною та Аргентиною

Президент України Петро Порошенко зареєстрував у Верховній Раді три законопроекти про ратифікацію договорів між Україною та Аргентиною, що стосуються питань правової діяльності.

Як повідомляє сайт українського парламенту, глава держави в понеділок зареєстрував законопроекти про ратифікацію договорів між Україною та Аргентинською Республікою про взаємну правову допомогу в кримінальних справах (№0210), про видачу правопорушників (№0211) та про передачу засуджених осіб (№0212).

На сайті Верховної Ради тексти законопроектів поки що відсутні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада ЄС тимчасово заборонила передачу іммобілізованих активів ЦБР

МЗС Туреччини: Наголошуємо на важливості припинення атак, спрямованих проти портової інфраструктури сторін

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Україна готова буде провести вибори при рішенні питань безпеки, фінансування та реалізації виборчого права – Подоляк

Стратегія нацбезпеки США націлена на економпартнерство та процвітання для досягнення миру та майбутнього України – посол

Питання проведення виборів потребує серйозного обговорення за участі всіх гілок влади – перший віцеспікер Ради Корнієнко

Розмови про вибори можливі лише після припинення вогню, заявляють в партії "Удар"

Україна підготує відповіді щодо політичних та юридичних викликів виборів під час воєнного стану

Поспіх із виборами може поставити під сумнів їх легітимність - нардеп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА