Інтерфакс-Україна
21:33 14.01.2019

Климпуш-Цинцадзе: Проросійські медіа в Україні продовжують атакувати євроінтеграцію

1 хв читати
Климпуш-Цинцадзе: Проросійські медіа в Україні продовжують атакувати євроінтеграцію

Проросійські засоби масової інформації в Україні продовжують інформаційну атаку проти європейської та євроатлантичної інтеграції країни, заявляє віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.

"Ми бачимо атаку, чергову міфологізацію як ЄС, так і НАТО. Це такий каскад, який переливається з російського медіапростору до нас в Україну. Я бачу в цьому серйозну загрозу", - зазначила І.Климпуш-Цинцадзе в ефірі парламентського телеканалу "Рада".

Вона нагадала, що в державному бюджеті України на 2019 рік закладено кошти на проведення інформаційних кампаній щодо європейської і євроатлантичної інтеграції. "Це інформування громадян державними інституціями про справжні цінності та справжній позитивний ефект впровадження у себе тих чи інших стандартів НАТО або тих чи інших правил і процедур ЄС", - зазначила вона.

На думку віце-прем'єра, проведення виборчих кампаній в 2019 році може досить серйозно обмежити швидкість руху України в напрямку євроінтеграції. З іншого боку, прийдешні вибори можуть стимулювати політиків звітувати перед українцями про свою роботу, допустила І.Климпуш-Цинцадзе.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Партія "Європейська солідарність" заявляє про скасування раніше підписаного відрядження Порошенка до Брюсселя

ЗАЕС є проблемою як для російської, так і для української сторони – Зеленський

Питання територій після припинення вогню дасть можливість закінчити війну, але Україна не визнає окуповані райони російськими – Зеленський

Трамп поговорив з Путіним, заявляє про тисячі українських військових в російському оточенні, яким попросив зберегти життя

Вимоги Путіна щодо перемир'я це умови для знищення України - Мережко

Половина українців проти відмови від територій "за жодних обставин" - КМІС

США обговорювали з Україною питання контролю над територією, однією з електростанцій та членство в НАТО

Допомога військовим від громади столиці збільшиться ще на 500 млн грн – Кличко

Польща позитивно оцінює результати першого етапу переговорів України та США – Туск

Яценюк сумнівається, що РФ погодиться на будь-яке припинення вогню

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА