16:20 15.01.2019

Українське питання є пріоритетним в роботі ОБСЄ - зустріч Гройсмана з главою МЗС Словаччини

1 хв читати
Українське питання є пріоритетним в роботі ОБСЄ - зустріч Гройсмана з главою МЗС Словаччини

Українське питання є пріоритетним у роботі Організації з безпеки і співпраці в Європі (ОБСЄ), вважає віце-прем'єр-міністр, міністр закордонних справ і європейських питань Словаччини Мирослав Лайчак.

"Шляхи мирного вирішення ситуації на Донбасі, питання Криму та Азовського моря є і будуть пріоритетом роботи Організації з безпеки і співпраці в Європі (ОБСЄ)", - наводить прес-служба Кабінету Міністрів слова М.Лайчака за результатами зустрічі з прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом.

За його словами, безпека України - це вагома складова архітектури безпеки всієї Європи.

"Радий бути в Україні. Це важливо і для наших двосторонніх відносин, і в контексті нашого головування в ОБСЄ. Питання України - це пріоритет", - додав М.Лайчак.

Зі свого боку В.Гройсман наголосив, що ситуацію в Україні сьогодні не можна розглядати як окрему тему. Він також звернув увагу на необхідність посилення тиску на країну-агресора та примусу РФ повернути до України захоплених у полон українських моряків.

Під час переговорів сторони також торкнулися питань взаємодії в інших сферах, зокрема в економічній.

Згідно з повідомленням, Словаччина входить до топ-20 торговельних партнерів України серед країн Євросоюзу. Великий інтерес для обох країн представляють проекти в енергетиці, логістиці й транзит товарів, а також розвиток добувної промисловості, енергоефективності, підтримка малого та середнього бізнесу, і розвиток регіонального співробітництва.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА