09:01 16.01.2019

Трампа не зупинить небажання демократів вести переговори щодо стіни на кордоні з Мексикою

2 хв читати
Трампа не зупинить небажання демократів вести переговори щодо стіни на кордоні з Мексикою

Демократи відмовляються вести переговори навіть про часткове фінансування стіни на кордоні з Мексикою, але це не зупинить президента Дональда Трампа та його адміністрацію, написав віце-президент Майк Пенс у своїй статті, опублікованій у газеті USA Today.

"Навіть нині, коли ми стикаємося з кризою на нашому південному кордоні й коли 800 тис. федеральних робочих перебувають без зарплати, демократи в Конгресі не хочуть серйозно обговорювати навіть часткове фінансування стіни. Президента Д.Трампа та нашу адміністрацію не зупинить протидія демократів. Американський народ хоче бачити дії, і ми маємо намір їх здійснити", - заявив М.Пенс у своїй статті.

За його словами, саме небажання демократів йти на компроміс призвело до найтривалішого закриття уряду в історії США.

"Американський народ заслуговує на краще. Лише свідомо сліпі або політично сліпі можуть не бачити масштабів цієї кризи", - наголосив він.

На підтвердження кризи національної безпеки та гуманітарної кризи М.Пенс навів дані, згідно з якими щодня південний кордон США перетинають у середньому дві тисячі незаконних мігрантів, з якими в країну приходять наркотики, кримінал і насильство.

"Ми сумуємо за сім’ями 300 американців, які вмирають щотижня від передозування героїну, майже 90% якого надходить до країни через наш південний кордон", - зазначив віце-президент.

Крім того, страждають від насильства і самі іммігранти.

"Прийшов час демократам у Конгресі зробити свою роботу, вести переговори сумлінно й досягти угоди, яка покладе кінець гуманітарній кризі та кризі безпеки на нашому кордоні й знову відкриє уряд. Американський народ не заслуговує меншого", - підсумував він.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА