09:48 16.01.2019

У Дубліні готуються до виходу Великої Британії з ЄС за "жорстким" сценарієм

1 хв читати
У Дубліні готуються до виходу Великої Британії з ЄС за "жорстким" сценарієм

Влада Ірландії активізує дії в рамках підготовки до "жорсткого" виходу Великої Британії з Європейського Союзу, повідомляє в середу ірландська телерадіокомпанія РТЕ.

"Уряд Ірландії висловлює жаль результатом голосування (щодо згоди про вихід Великої Британії з ЄС - ІФ) у Вестмінстері й визнає, що "жорсткий" Brexit стане поганим результатом для всіх, і не лише для Північної Ірландії", - наголошується в заяві, поширеній ірландським кабінетом.

"Поки ще не пізно уникнути "жорсткого" результату, і ми закликаємо Велику Британію оголосити пропозиції щодо того, як вийти із ситуації найбільш терміновим чином", - йдеться в документі.

У Дубліні також звернулися до Лондона із закликом "провести консультації з партнерами з ЄС і з'ясувати, які кроки варто зробити для того, щоб просуватися далі".

В уряді Ірландії наголосили, що повторні переговори щодо угоди про вихід Великої Британії неможливі, зазначивши, що найкращим шляхом стала б ратифікація наявної угоди з ЄС.

Напередодні Палата громад британського парламенту під час голосування відкинула підготовлену Лондоном та ЄС угоду щодо виходу Великої Британії з Євросоюзу. "За" проголосували лише 202 депутати, "проти" - 432.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА