16:10 16.01.2019

Ю.Бойко: Монетизація позбавить субсидій мільйон сімей

2 хв читати
Ю.Бойко: Монетизація позбавить субсидій мільйон сімей

Питання тарифів, субсидій і зростання цін сьогодні є ключовим для виживання мільйонів громадян України, заявив народний депутат, засновник "Опозиційної платформи - За життя" Юрій Бойко.

"Люди вимагають, щоб тарифи зменшилися. До того ж, влада почала урізати субсидії та забирати їх без підстав. Питання тарифів і субсидій сьогодні є ключовим для виживання мільйонів громадян України. Але доки буде ця влада, жодне питання соціального захисту не буде вирішено на користь людей", - наголосив опозиційний політик під час спілкування з журналістами в кулуарах Верховної Ради, повідомляє прес-служба платформи в середу.

Ю.Бойко зазначив, що впровадження системи монетизації субсидій призведе до скорочення кількості їх одержувачів.

"Систему монетизації субсидій підготовлено так, щоб зменшити ще приблизно на 1 млн кількість їх одержувачів. Якщо приймається рішення щодо такого соціально значущого питання, що стосується величезної кількості людей, то спочатку потрібно реалізувати пілотний проект на базі однієї або кількох областей, виявити всі плюси та мінуси й лише потім утілювати це в усій країні. Це зрозуміло абсолютно всім, крім нинішнього уряду", - наголосив засновник "Опозиційної платформи - За життя".

Ю.Бойко також заявив про необхідність контролю над цінами на товари першої необхідності.

"Не може уряд усунутися від контролю за цінами на товари першої необхідності. Тому що, якщо немає контролю, то це спрацьовує як спусковий гачок для зростання цін на всі товари. І далі інфляція з'їдає будь-яке підвищення зарплат і пенсій. Щоб такого не сталося, паралельно зі зростанням зарплати має бути контроль за цінами, за ліками, за товарами, за комунальним послугами. Й тоді це спрацює. А якщо, не контролюючи ціни, навіть і підвищувати зарплати, то все одно люди цього не відчують, тому що все з'їсть інфляція", - зазначив опозиційний політик.

"Опозиційна платформа - За життя" нагадує, що Ю.Бойко подав законопроект №9403, який передбачає зменшення ціни на газ до 4820 грн за тис. куб. м. Також "Опозиційна платформа - За життя" виступає за відновлення контролю над цінами на товари першої необхідності та підвищення соціального захисту громадян, особливо вразливих верств населення.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА