Інтерфакс-Україна
20:41 16.01.2019

Демократи в Сенаті США не змогли домогтися збереження санкцій проти пов'язаних з Дерипаскою компаній

2 хв читати
Демократи в Сенаті США не змогли домогтися збереження санкцій проти пов'язаних з Дерипаскою компаній

Представники Демократичної партії в Сенаті США не змогли домогтися збереження санкцій проти компаній, пов'язаних з російським бізнесменом Олегом Дерипаскою, повідомляє агентство Bloomberg у середу.

Для прийняття резолюції демократам необхідно було отримати 60 голосів на її підтримку, тоді як під час голосування в середу в Сенаті США за неї проголосували лише 57 сенаторів.

Таким чином, майже всі республіканці, які утримують більшість в сенаті, виступили проти цього документа.

Резолюцію раніше в січні вніс лідер демократів Чак Шумер. Схожа резолюція внесена також в палату представників США Стені Хоєром.

Минулого тижня газета The Wall Street Journal писала, що спроби демократів заблокувати пропозицію Мінфіну США щодо виключення En +, "РусАла" і "Євросибенерго" зі списку санкцій, найімовірніше, не увінчаються успіхом через недостатню підтримку з боку республіканців.

19 грудня Мінфін США повідомив, що має намір через 30 днів виключити зі списку санкцій En +, "РусАл" і "Євросибенерго", підконтрольні О.Дерипасці, оскільки бізнесмен скоротить свою частку в них. Сам бізнесмен при цьому залишиться в списку, а його активи, в яких йому належить 50% і більше, залишаться заблокованими.

Мінфін США 6 квітня оголосив про введення санкцій відносно низки російських бізнесменів, компаній і урядових службовців. До SDN list, зокрема, потрапили О.Дерипаска, Віктор Вексельберг і Сулейман Керімов. У "чорний список" були включені дві публічні компанії - "РусАл" і En + Group, основним власником яких є О.Дерипаска.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

КНР може змусити Путіна сісти за стіл переговорів – Сікорський

Порошенко: Ратифікація угоди – спроба виходу з кризи у відносинах між Україною та США

Глави МЗС 7 країн, які постраждали від Мюнхенської змови, пакту Молотова-Ріббентропа та Ялтинської системи, застерегли від умиротворення агресора

Єрмак: Найбільший внесок у перемогу над нацизмом зробили українці, США, Велика Британія та інші союзники

Фракція "Європейська солідарність" обговорила угоду щодо створення інвестиційного фонду Україна-США з дипломатами та експертами

США намагаються зосередитися на тому, як би виглядало довгострокове врегулювання війни і вважають, що РФ вимагає зараз занадто багато - Венс

Профільний комітет, можливо, уточнить текст законопроєкту про ратифікацію угоди між Україною та США про копалини

Порошенко наполягає на важливості угоди про копалини з США і вимагає ознайомлення з її змістовною частиною

Климпуш-Цинцадзе: розраховуємо на новий уряд Німеччини щодо збільшення підтримки України, зокрема у військовій сфері

Орбан знову висловився проти членства України в Євросоюзі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА