14:07 17.01.2019

Гриценко заявив про старт своєї виборчої кампанії і знову наголосив на необхідності об'єднання зусиль із Садовим і Вакарчуком

2 хв читати
Гриценко заявив про старт своєї виборчої кампанії і знову наголосив на необхідності об'єднання зусиль із Садовим і Вакарчуком

Кандидат у президенти України, лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко заявив про початок своєї виборчої кампанії і висловив переконання в необхідності об'єднання зусиль з іншим кандидатом у президенти, мером Львова Андрієм Садовим, а також із музикантом і громадським діячем Святославом Вакарчуком.

"Ми починаємо старт кампанії, маємо юридичне право для цього. Вона передбачає не тільки роботу тут, а й роботу з людьми у країні і за кордоном", - оголосив він на прес-конференції в четвер у Києві.

Так, А.Гриценко повідомив, що має намір 22 січня відвідати з поїздкою Черкаську область.

"Уже сплановано участь кандидата на міжнародній конференції в Давосі, а також у конференції із безпеки в Мюнхені", - розповів А.Гриценко.

За його словами, прес-конференції у виборчому штабі відбуватимуться регулярно - мінімум щотижня.

А.Гриценко також висловив переконання у необхідності об'єднувати зусилля з А.Садовим і С. Вакарчук.

"Останній раз я спілкувався з Андрій Івановичем Садовим позавчора ввечері. Випили чай, поговорили про країну і про те, що потрібно знайти переможний формат. З Святославом Вакарчуком давно вже не спілкувався особисто, іноді використовуємо WhatsApp комунікацію... я вважаю, що нам потрібно об'єднувати зусилля. Усім", - сказав він.

За словами лідера партії "Громадянська позиція", "двері для об'єднання відкриті". Він також додав, що може йтися не лише про президентські вибори, а й про парламентські, які також мають відбутися в 2019 р.

При цьому А.Гриценко заявив, що не пов'язаний будь-якими зобов'язаннями з олігархами.

"Жоден з названих або неназваних олігархів, окрема й Петро Порошенко, що не поклав на мене жодних зобов'язань, які не дали б мені можливості реалізувати ту передвиборчу програму, яку я подав до ЦВК. Я так пройду весь цей шлях", - сказав він.

На запитання про те, чи знайомий А.Гриценко з народним депутатом Сергієм Льовочкіним, кандидат у президенти відповів, що знайомий і зустрічався кілька разів з ним "на різних заходах, які організовувалися в посольствах - США, Представництві ЄС".

"Якихось фінансових відносин немає, у бізнесі - ні", - додав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА