Інтерфакс-Україна
20:27 18.01.2019

Маас: Ми не вважаємо "Північний потік -2" політичним проектом, транзит через Україну має бути збережено

1 хв читати
Маас: Ми не вважаємо "Північний потік -2" політичним проектом, транзит через Україну має бути збережено

Міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас наголосив, що німецька сторона не вважає проект "Північний потік -2" політичним і наполягає на збереженні транзиту через Україну.

"Ми не вважаємо ("Північний потік -2"- ІФ) політичним проектом, до якого залучено багато європейських підприємств - не лише з Німеччини... Транзит через Україну має бути збережено", - сказав він на спільній прес-конференції з главою МЗС України Павлом Клімкіним у п'ятницю в Києві.

Міністр також зазначив, що німецька сторона готова надати допомогу Україні шляхом створення газового консорціуму.

"У нас наразі є шість фірм, які оголосили про готовність брати участь у консорціумі", - додав він.

За словами глави МЗС ФРН, російська сторона запевнила у продовженні транзиту через Україну.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд задовольнив клопотання Порошенка про витребування підстав для запровадження санкцій проти нього

Нові санкції США поти Росії можуть бути найжорсткішими за весь час – Келлог

Сибіга закликав Бразилію використати свій авторитетний голос у діалозі з Росією, щоб зустріч Зеленського та Путіна відбулася

Приліт Путіна на переговори до Туреччини відкриє шлях до інших елементів закінчення війни, включаючи зустріч груп – Зеленський

Трамп іще не визначився з відвідуванням Туреччини у зв'язку з переговорами України та РФ - ЗМІ

Порошенко обговорив з послами країн G7 та ЄC ситуацію на фронті та переговори про завершення війни

Намагання Трампа примусити РФ та Україну до переговорів шляхом ультиматуму не дадуть результату - Климпуш-Цинцадзе

ЄС прагне припинити блокування Угорщиною переговорів про членство України – ЗМІ

Стефанішина сподівається на відновлення діалогу з Угорщиною

Росія поки що не демонструє політичної волі щодо режиму припинення вогню та закінчення війни – Єрмак

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА