20:48 18.01.2019

Німеччина вимагає від РФ негайного звільнення полонених українських моряків

1 хв читати
Німеччина вимагає від РФ негайного звільнення полонених українських моряків

Уряд Німеччини вимагає негайного звільнення утримуваних в РФ українських полонених, в тому числі захоплених поблизу Керченської протоки 25 листопада 2018 року українських моряків, заявляє міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас (Heiko Maas) після переговорів у Москві.

"У Москві я також звернув увагу на те, що для Федерального уряду (Німеччини - ІФ) арешт українських моряків повністю неприйнятний, і ми вимагали негайного звільнення моряків", - сказав Г.Маас на спільній прес-конференції з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним у п'ятницю ввечері в Києві.

"Це стосується також інших полонених, наприклад, Олега Сенцова. Це питання має також для Федерального уряду більше значення поряд з іншими випадками. Це питання має бути вирішене російською стороною. Ми виступаємо за звільнення цих людей", - додав глава німецького зовнішньополітичного відомства.

Як повідомлялося, Г.Маас відвідав РФ у п'ятницю, де провів переговори з главою МЗС РФ Сергієм Лавровим, і потім прибув в Україну.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА