Інтерфакс-Україна
14:45 21.01.2019

Надію Савченко планують висунути кандидатом у президенти України

1 хв читати
Надію Савченко планують висунути кандидатом у президенти України

 Позафракційний народний депутат України Надію Савченко, яка наразі перебувають під арештом в СІЗО і яку підозрюють у діях, спрямованих на насильницьку зміну чи повалення державної влади, мають намір висунути кандидатом у президенти України на з'їзді її партії 26 січня.

Як повідомила агентству "Інтерфакс-Україна" сестра Н.Савченко, глава партії "Суспільно-політична платформа Надії Савченко" Віра Савченко, на суботу, 26 січня, заплановано проведення з'їзду цієї політичної сили в київському готелі "Україна". На з'їзді має бути прийняте відповідне рішення про висунення Н.Савченко в президенти.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Угода з Данією щодо спільного виробництва важлива з погляду безпеки - Зеленський

Макрон та Стармер проведуть нову зустріч "коаліції охочих"

Україні потрібна постійна оборонна та військова підтримка - заява парламентаріїв країн Європи

Зеленський мав аудієнцію у короля Данії

МЗС України запросило посла Угорщини у зв’язку із недружніми заявами угорської сторони

Путін знов заявив Трампу, що РФ не відступить від своїх цілей у війні з Україною

NAUDI підтримує ідею правового режиму "Defence City"

Зупинка поставок зброї зі США Україні свідчить про неузгодженість дій всередині американського політикуму – Климпуш-Цинцадзе

Зеленський і президент Єгипту доручать розпочати підготовку угоди про преференційну торгівлю

Україна на всіх робочих рівнях з'ясовує зі США деталі по постачанню оборонної підтримки - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА