Інтерфакс-Україна
18:27 29.01.2019

Команда Зеленського заявляє про наміри розробити антикорупційну дорожню карту з представниками громадськості

1 хв читати
Команда Зеленського заявляє про наміри розробити антикорупційну дорожню карту з представниками громадськості

Шоумен Володимир Зеленський, що подав документи для реєстрації кандидатом у президенти України, та його однодумці зустрілися з представниками антикорупційного руху, серед яких голова правління Центру протидії корупції (ЦПК) Віталій Шабунін, народний депутат Сергій Лещенко, екс-член Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Руслан Рябошапка.

Як повідомляється на сторінці "Зе! Команди" у соцмережі Facebook, у такий спосіб команда В.Зеленського приєдналася до антикорупційного порядку денного, запропонованого представниками громадськості. "На противагу нинішній владі, ми не боротимемося з громадськістю, а навпаки - спільними зусиллями реалізуємо антикорупційний порядок денний", - йдеться в повідомленні.

ОСТАННЄ

Трамп пригрозив Маску "дуже серйозними наслідками" за фінансування демократів - ЗМІ

Нардеп Сюмар стверджує, що фабулу санкцій проти Порошенка ще у 2019 році ініціював Портнов

ЄК наразі не готова оголосити терміни ухвалення 18-го пакету санкцій проти РФ

Рух "ЧЕСНО": 62% мерів українських міст є гривневими мільйонерами, родини трьох мерів - доларовими мільйонерами

В ЄК сподіваються в короткі терміни оновлення угоди про зону вільної торгівлі з Україною для подальшої економічної підтримки

Зло, розпочате Росією без причини у 2014 році та 2022 році, триває вже 1198 днів – Маркарова

На міжнародному форумі обговорили майбутню стратегію реформування правосуддя України

Словацькі парламентарі висловилися проти антиросійських санкцій, Чехія зберігає курс на посилення тиску на РФ

Попри "політичну кризу", уряд Нідерландів продовжуватиме підтримувати Україну - міністр оборони

Нідерланди нададуть Україні новий пакет допомоги на EUR400 млн у сфері морської безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА