Інтерфакс-Україна
19:17 29.01.2019

Тимошенко орендує будинок під Києвом, її дохід у 2017 році - 307,2 тис. грн, має 904 тис. грн заощаджень - декларація кандидата в президенти

2 хв читати
Тимошенко орендує будинок під Києвом, її дохід у 2017 році - 307,2 тис. грн, має 904 тис. грн заощаджень - декларація кандидата в президенти

Лідер партії "Батьківщина", кандидат у президенти України Юлія Тимошенко отримала в 2017 році 225 тис. 490 грн заробітної плати як народний депутат, а також 252 тис. 825 грн як кошти для виконання повноважень парламентарія.

Згідно з даними електронної декларації кандидата в президенти Ю.Тимошенко за 2017 рік, поданої відповідно до вимог законодавства, вона отримала також 81 тис. 711 грн відсотків в "Ощадбанку"

В "Ощадбанку" у Ю.Тимошенко розміщено 614 тис. 145 грн крім того, готівкою вона зберігає 290 тис. грн.

З 1 січня 2017 року Ю.Тимошенко орендує будинок площею 588 кв.м у Козині (Обухівський район Київської області) у його власника Тетяни Шарапової. Крім того, вона задекларувала право користування двома земельними ділянками під і біля орендованого будинку, також належать Т.Шараповій, і ще двома ділянками, що межують із будинком у Козині, власником яких є Антоніна Ульяхіна.

Транспортних засобів лідер "Батьківщини" не задекларувала.

Ю.Тимошенко задекларувала як свою власність 8 ювелірних виробів торгових марок Mikimoto, Chanel, Dinh Van, Cartier, Chopard і ще трьох.

Чоловік кандидата в президенти Олександр Тимошенко зареєстрований і проживає в орендованому Ю.Тимошенко будинку в Козині.

У 2017 році він отримав 3 млн 374 тис. 731 грн доходу від підприємницької діяльності та 244 тис. 948 грн доходу від Britico Product s.r.o (Прага, Чехія).

О.Тимошенко задекларувала готівкою EUR194 тис., $ 357,75 тис. і 360 тис. Грн. Він зберігає також $28,1 тис. грн і 21 тис. грн у "Мегабанку", і 1071 грн у "Українському будівельно-інвестиційному банку".

Йому належать 25% акцій ТОВ "Геофорс" (основний вид діяльності - виробництво електроенергії) і 100% акцій ТОВ "Леді Ю" (виробництво парфумерних та косметичних засобів), кінцевим бенефіціарним власником яких він є.

У 2014 році він придбав два автомобілі: Mercedes-Benz GL-350 CDI за 1 млн 248 тис. грн і ГАЗ 14 (1983 року випуску) за 79,7 тис. грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Поки Путін зайнятий відправкою російських ніг для вторгнення в інші країни, він ставить росіян усередині країни на коліна економічно - Сибіга

Адвокати Порошенка заявили про фальсифікацію документів для санкцій проти нього

Латвія запроваджує заборону на купівлю нерухомості громадянами та юрособами РФ і Білорусі

Путін вдає, що пропонує послуги у припиненні війни на Близькому Сході, водночас відмовляючись припинити атаки по Україні - Сибіга

Порошенко наполягає на скасуванні указу про санкції проти нього, бо за 5 місяців не надані підстави

Рада припинила повноваження нардепа Довгого

Трамп у розмові з Путіним попросив його "розібратися з Росією", а не з Близьким Сходом

Більшість українців вважають санкції проти Порошенка спробою влади відволікти увагу від складної ситуації на фронті – КМІС

Єврокомісар Йоргенсен: заборона на імпорт росгазу за новими контрактами буде до кінця цього року, за довгостроковими – до кінця 2027р.

Єврокомісія ухвалила законодавчу пропозицію, яка дозволить відмовитися від росгазу та нафти в ЄС до кінця 2027р

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА