19:54 30.01.2019

Зеленський додав до декларації, що з 2012 року володів акціями кіпрської Green Family, яка стала об'єктом розслідування журналістів

2 хв читати
Зеленський додав до декларації, що з 2012 року володів акціями кіпрської Green Family, яка стала об'єктом розслідування журналістів

Кандидат у президенти України, шоумен Володимир Зеленський виправив подану ним декларацію за 2017 рік і зазначив, що з 28 травня 2012 року був акціонером компанії Green Family LTD (Нікосія, Кіпр), яка стала об'єктом розслідування програми "Схеми".

Саме цій компанії належить російська компанія "Грін Філмс", на яку звернули увагу журналісти.

17 січня журналісти програми розслідувань "Схеми" (спільного проекту радіо "Свобода" і телеканалу "UA: Перший") повідомили, що знайшли три російські компанії, які здійснюють виробництво кінофільмів і телевізійних програм. Кінцевими власниками цих трьох компаній зазначені Володимир Зеленський, його бізнес-партнери Андрій Яковлєв, Борис і Сергій Шефіри, а також соратник бізнесмена Ігоря Коломойського Тимур Міндич.

У розслідуванні зазначається, що, за даними реєстру прокатних посвідчень кінострічок у Російській Федерації, компанія "Грін Філмс" продовжила продюсувати фільми в Росії після початку воєнної агресії у 2014 році. Йдеться про фільми "8 нових побачень" (2014 рік), "Між нами, дівчатами" (2015 рік), "Петля Нестерова" (2015 рік), "8 найкращих побачень" (2016 рік).

Після цього В.Зеленський у своєму відеозверненні заявив: "Ми не працюємо в Росії, після того, що Росія зробила з Україною. Ми туди не їздимо, я там не виступаю... Ми торгуємо інтелектуальними правами... Гроші від роялті, від продажу цих прав надходять на різні західні компанії, звідти ці гроші повертаються в Україну, й саме в Україні ми ці гроші витрачаємо: на наших працівників, на виробництво нашого контенту, ми працюємо тільки в нашій країні".

24 січня ТСН (Телевізійна служба новин на каналі "1+1") повідомила, що В.Зеленський вийшов зі складу кіпрської компанії Green Family LTD, якій належить російська кінокомпанія "Грін Філмc".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА