Інтерфакс-Україна
14:51 01.02.2019

Поліція відкрила вже 9 проваджень щодо порушень виборчого процесу - Фацевич

2 хв читати
Поліція відкрила вже 9 проваджень щодо порушень виборчого процесу - Фацевич

Поліція проводить досудове розслідування за дев'ятьма кримінальними провадженнями про порушення виборчого процесу в Україні, крім того, до поліції надійшло 400 заяв і повідомлень про порушення правил передвиборної агітації, за виявленими фактами складено 91 протокол, заявляє заступник голови Національної поліції України Олександр Фацевич.

"Слідчі органи проводять досудове розслідування за дев'ятьма кримінальними провадженням, що стосуються передвиборної агітації та виборчого процесу. Зокрема, поліцейські виявили факти спроби підкупу. Наголошую, що поліція оперативно реагуватиме на всі факти порушення виборчого процесу, оперативно надаватиме кваліфіковану оцінку виявленим порушенням", - наголосив О.Фацевич у п'ятницю під час робочого візиту на Прикарпаття.

За його словами, виявлені порушення переважно стосувалися розміщення друкованої продукції, зокрема - зовнішньої реклами.

Як повідомляє Департамент комунікації Нацполіції, представники "Громадянської мережі "Опора" назвали діяльність поліції превентивним заходом для запобігання порушенням у сфері виборчого процесу. Регіональний координатор "Опори" Андрій Токарський зазначає, що з подальшим перебігом виборчої кампанії порушення можуть бути більш значними. "Тому важливий аспект реагування на такі, менш значні порушення - певна превентивна міра. А це вже буде показником для інших суб'єктів виборчого процесу, що поліція працює ефективно", - сказав А.Токарський.

Як повідомлялося, Національна поліція України станом на ранок 28 січня зареєструвала 266 заяв про порушення виборчого законодавства і відкрила 8 кримінальних проваджень. Станом на 25 січня було зареєстровано 5 кримінальних проваджень, пов'язаних із порушеннями виборчого законодавства, загалом зафіксовано понад 250 фактів порушень.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄК наразі не готова оголосити терміни ухвалення 18-го пакету санкцій проти РФ

Рух "ЧЕСНО": 62% мерів українських міст є гривневими мільйонерами, родини трьох мерів - доларовими мільйонерами

В ЄК сподіваються в короткі терміни оновлення угоди про зону вільної торгівлі з Україною для подальшої економічної підтримки

Зло, розпочате Росією без причини у 2014 році та 2022 році, триває вже 1198 днів – Маркарова

На міжнародному форумі обговорили майбутню стратегію реформування правосуддя України

Словацькі парламентарі висловилися проти антиросійських санкцій, Чехія зберігає курс на посилення тиску на РФ

Попри "політичну кризу", уряд Нідерландів продовжуватиме підтримувати Україну - міністр оборони

Нідерланди нададуть Україні новий пакет допомоги на EUR400 млн у сфері морської безпеки

Тзв "меморандум" РФ свідчить, що Москва не планує закінчувати війну – нардеп Фріз

Зеленський на "Рамштайн" закликав партнерів прискорити процес координації Коаліції охочих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА