13:46 04.02.2019

Рада має ухвалити мовний закон і посилити відповідальність за порушення на виборах - "Народний фронт"

1 хв читати
Рада має ухвалити мовний закон і посилити відповідальність за порушення на виборах - "Народний фронт"

Фракція "Народний фронт" у Верховній Раді наполягає на ухваленні в другому читанні і в цілому законопроекту про державну мову, а також на розгляді проекту закону, згідно з яким запропоновано посилити відповідальність за порушення виборчого законодавства.

"Стосовно завдань на цей пленарний тиждень. "Народний фронт" наполягає на розгляді законопроекту про українську мову як про державну. Це борг нинішнього парламенту, тим більше, комітет підготував його до другого читання", - заявив глава фракції Максим Бурбак на засіданні погоджувальної ради парламенту в понеділок.

Він наголосив, що Верховна Рада також має закріпити незворотність курсу України на членство в ЄС і НАТО, підтримавши в цілому відповідний законопроект (№9037).

Крім того, глава М.Бурбак закликав членів парламенту ухвалити проект закону (№8270) щодо посилення відповідальності за порушення виборчого законодавства.

Як повідомлялося, 19 грудня комітет Верховної Ради з питань культури і духовності схвалив до другого читання текст законопроекту (№5670-д) про забезпечення функціонування української мови як державної.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА