Інтерфакс-Україна
14:48 07.02.2019

Інтеграція до НАТО не тотожна інтеграції до ЄС, і не варто змішувати ці поняття - Колесніков

2 хв читати
Інтеграція до НАТО не тотожна інтеграції до ЄС, і не варто змішувати ці поняття - Колесніков

 

Голова політради партії "Опозиційний блок" Борис Колесніков заявив, що вступ до НАТО не означає автоматичної можливості вступити до Європейського Союзу; Україна має розраховувати на власні сили.

"Знову, як у 2004 році й 2013-2014 роках, змішуються поняття "євроінтеграція" та "євроатлантична інтеграція". Вступ до НАТО, куди нас теж років 20, за словами чиновників Альянсу, не приймуть, не дає нікому автоматичної можливості вступити до ЄС. Туреччина із середини 50-х років є справжнім членом НАТО. Її досі не прийняли і не приймуть до Євросоюзу, тому що це не вигідно Західному світу", - сказав Б.Колесніков в ефірі телеканалу "Україна", повідомляє прес-служба партії.

За його словами, влада в Україні навмисно ототожнює інтеграцію в ЄС із євроатлантичною інтеграцією, що в корені невірно.

Водночас Б.Колесніков назвав позитивною пропозицію про вилучення з Конституції пункту про можливе розміщення на території України іноземних військових баз.

"Україна має розраховувати лише на власні сили. Для цього потрібні сильна економіка та сильна армія. У нас один із найпотужніших у світі ВПК. Навіть те, що від нього залишилося за роки незалежності, викликає захоплення і подив, незважаючи, наприклад, на той факт, що влада за три роки вперше в історії України не випустила жодного літака - ні пасажирського, ні транспортного. Тому, повторюся, лише власні сили - сильна економіка та сильна, професійна, високооплачувана армія можуть дати Україні спокій", - зазначив політик.

Б.Колесніков також наголосив, що саме країни, які розраховують на власні сили, досягли найбільших успіхів у Європі.

"Найбагатші країни Європи - нейтральні. Австрія, Швеція, Фінляндія - саме вони домоглися найбільших соціальних успіхів всередині Європи якраз за рахунок свого нейтралітету", - резюмував він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Южаніна про обшук в квартирі її сина: я не планую складати мандат, трибуна моя

Діалог США з РФ нагадує теплу розмову, потрібно змінити тональність – Зеленський

Зеленський про Коаліцію рішучих: Європа ще не вирішила, що вона буде з Україною повністю, якщо не буде США

"Розумна політика" ініціює відставку уряду Шмигаля

Трамп закликав Іран укласти угоду по атому, бо "буде набагато гірше"

Конкурс на голову БЕБ опинився під сумнівом через непрозоре оцінювання

Українці будуть захищати свою землю до кінця, Путін не може перемогти – глава МЗС Великої Британії

Суд зобов’язав внести до ЄРДР відомості про кримінальне правопорушення з боку посадовців НБУ – партія "ЄС"

Рубіо, вітаючи РФ з національним днем, можливо, хотів показати готовність США до діалогу з Росією про припинення вогню – нардеп

Сибіга на "Веймар+" розповів союзникам про очікування України від підсумкових документів і рішень самітів ЄС, НАТО та G7

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА