Інтерфакс-Україна
15:33 07.02.2019

Порошенко у Twitter розпочав соцопитування з приводу приєднання України до НАТО

1 хв читати
Порошенко у Twitter розпочав соцопитування з приводу приєднання України до НАТО

Президент України Петро Порошенко в своєму акаунті в соцмережі Twitter у четвер удень запустив опитування щодо приєднання Української держави до Північноатлантичного альянсу.

"Майбутнє України в НАТО. Згодні?", - йдеться в зображенні, оприлюдненому П.Порошенком у своєму акаунті.

Тут же президент пропонує написати користувачам у коментарі відповідь на його запитання: "1.Так" або "2.Ні".

Раніше в четвер Верховна Рада затвердила в цілому ініційовані президентом зміни до Конституції України щодо курсу країни на членство в Європейському Союзі та НАТО.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Угода з Данією щодо спільного виробництва важлива з погляду безпеки - Зеленський

Макрон та Стармер проведуть нову зустріч "коаліції охочих"

Орбан звинуватив Україну у підготовці до впливу на вибори 2026 року та діяльність її спецслужб в країні

Україні потрібна постійна оборонна та військова підтримка - заява парламентаріїв країн Європи

Зеленський мав аудієнцію у короля Данії

МЗС України запросило посла Угорщини у зв’язку із недружніми заявами угорської сторони

Путін знов заявив Трампу, що РФ не відступить від своїх цілей у війні з Україною

NAUDI підтримує ідею правового режиму "Defence City"

Зупинка поставок зброї зі США Україні свідчить про неузгодженість дій всередині американського політикуму – Климпуш-Цинцадзе

Зеленський і президент Єгипту доручать розпочати підготовку угоди про преференційну торгівлю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА