Інтерфакс-Україна
07:08 08.02.2019

Глава МВС заявляє про збільшення кількості бажаючих з окупованих територій проголосувати на виборах

1 хв читати
Глава МВС заявляє про збільшення кількості бажаючих з окупованих територій проголосувати на виборах

Необхідно з'ясувати причини інтересу, що підсилився, людей з окупованих територій проголосувати на виборах президента на території, підконтрольній Україні, заявив глава Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков.

"Що ми помічаємо і що привертає нашу увагу останнім часом. За останні три тижні обсяг перетину людей з окупованої території, які переписують місце свого голосування на інше місто, збільшився в шість разів", - розповів глава МВС у четвер увечері в програмі "Право на владу "на телеканалі 1 + 1.

Він зазначив, що поки складно говорити, хороший це сигнал або поганий.

"Чи думає хтось про голосування, або це схема, яку нам пропонує хтось із кандидатів або наш закордонний ворог. Ми зараз уважно це вивчаємо", - повідомив А.Аваков.

За його словами, в цьому питанні органи реєстрації, так само як і правоохоронці, мають бути дуже уважними.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

Дорожня карта ЄС передбачає прискорений вступ України до 2027 року – Орбан

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА