10:36 12.02.2019

Порошенко визначив ключові напрями державної підтримки в середньостроковій перспективі

1 хв читати
Порошенко визначив ключові напрями державної підтримки в середньостроковій перспективі

Переробка в агросекторі, IT, логістика, машинобудування і туризм - пріоритетні напрями для інвестицій і державної підтримки в середньостроковій перспективі, заявив президент України Петро Порошенко.

"Ми маємо кілька напрямів, у які варто інвестувати. Перше - це агросектор ... у переробну промисловість. Агросектор має експортувати продукцію з високою доданою вартістю", - сказав він на щорічній інвестиційній конференції групи Dragon Capital у Києві у вівторок.

Другий напрям, сказав глава держави, - IT-сектор.

"Уже сьогодні в IT-секторі працюють 150 тис. осіб ... Але, наголошую, ця кількість зростатиме, й уже через півтора року кількість працівників збільшиться до 200 тис. Для мене це справа принципу, й це буде напрямом інвестицій держави", - сказав П.Порошенко.

Крім цього, президент наголосив на важливості використання вигідного географічного положення України.

"У нас точно одним із напрямів буде розвиток української логістики: порти, залізниці, створення унікальних можливостей для транзиту. Й ці інвестиції точно будуть виправдані", - наголосив він.

Іншими пріоритетами держави є залучення інвестицій у машинобудування, розробку нових технологій, розвиток туризму.

"У середньому в світі туризм становить 10% ВВП, у нас це поки що 1,5% ВВП. Моя мета і моє завдання на найближчі п'ять років - довести кількість туристів в Україні до 30 млн осіб", - сказав П.Порошенко.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА