12:33 12.02.2019

"Наш край": Уряд має заборонити олігархам двічі знімати гроші з людей за встановлення газових лічильників

2 хв читати
"Наш край": Уряд має заборонити олігархам двічі знімати гроші з людей за встановлення газових лічильників

Газові монополії мають встановити споживачам лічильники на газ не за рахунок держбюджету, а за рахунок мільярдних премій керівників "Нафтогазу" та облгазів, заявляє народний депутат від партії "Наш край" Сергій Шахов.

"На сьогодні близько 3 млн українських домогосподарств не мають індивідуальних лічильників газу. Хоча плата за встановлення "безкоштовних лічильників" уже включена в тариф, на що є відповідне роз'яснення й рішення Верховного Суду. Однак газові монополісти нахабніють і намагаються отримати фінансування від уряду з держбюджету. Тобто збираються вдруге раз зняти кошти, що належать людям", - сказав С.Шахов.

Обіцянками встановити споживачам лічильники влада і газові монополісти водять суспільство за носа, вважає народний депутат від "Нашого краю".

"Заробляють на газі всі причетні. Відповідати ж перед людьми нема кому. На рішення Верховного Суду про обов'язок встановлення лічильників газові монополісти відмахнулися, що "немає технічних можливостей". Потім подумали й сказали: "Дайте гроші з бюджету". Хоча, припускаю, лічильники не встановлять навіть за держфінансування. Зміниться керівництво "Нафтогазу", облгазів, міністерств - питання замнуть. Монополіям вигідно мати необлікований газ, яким вони розпоряджаються на власний розсуд", - пояснив С.Шахов.

Представник "Нашого краю" закликав владу змусити "Нафтогаз" та облгази сплатити за лічильники за рахунок скорочення видатків. "Торішня премія керівництву "Нафтогазу" становила 1,2 млрд грн. За ці кошти можна встановити понад мільйон газових лічильників у домівках українців. Корпоративний календар обійшовся "Нафтогазу" в 1,2 млн грн - це ще тисяча лічильників. Таких видатків багато", - зазначив політик.

"Вимагаємо у влади провести тотальний аудит "Нафтогазу", змусити його виконувати свої прямі обов'язки або повернути частину сплачених грошей споживачам на самостійне придбання лічильників. За рахунок урізання астрономічних і необґрунтованих видатків газовиків можна закрити всі потреби населення в індивідуальних лічильниках", - резюмував С.Шахов.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА