14:59 12.02.2019

Нардепи України закликали європейські інституції до протидії спробам підривання єдності ЄС через проект "Північний потік-2"

2 хв читати
Нардепи України закликали європейські інституції до протидії спробам підривання єдності ЄС через проект "Північний потік-2"

Деякі народні депутати України звернулися до європейських інституцій із відкритим листом щодо забезпечення енергетичної незалежності країн вропи та протидії реалізації проекту "Північний потік-2".

Лист англійською мовою оприлюднено на сайті Верховної Ради у вівторок. Нардепи звернулися до Європейського парламенту, Європейської Комісії та Європейської Ради.

Підписанти нагадали про звернення Верховної Ради (постанова №2390-VII від 5 квітня 2018 року) до міжнародного співтовариства щодо неприпустимості будівництва газопроводу "Північний потік-2", а також наголосили на своїй підтримці резолюції Європарламенту щодо імплементації Україною угоди про асоціацію від 12 грудня 2018 року, в якій наголошується на вирішальній ролі України в європейській мережі енергопостачання та засуджується будівництво газопроводу "Північний потік-2".

У листі висловлено занепокоєння щодо спроб підривання єдності ЄС, принципів демократії та верховенства права, енергетичної незалежності держав Європейського континенту та заклик до ключових європейських інституцій зробити рішучі кроки з протидії таким намаганням і дотримуватися виконання угоди про асоціацію між Україною та ЄС, зокрема статті 274 щодо необхідності врахування інтересів України в частині транзиту газу до ЄС.

Лист підписали Ганна Гопко, Ірина Геращенко, Борис Тарасюк, Марія Іонова, Володимир Ар’єв, Світлана Заліщук, Остап Єднак, Григорій Шверк, Олександр Домбровський, Вікторія Войціцька, Борислав Береза, Павло Різаненко, Олексій Рябчин, Тетяна Острікова, Сергій Кіраль, Оксана Юринець, Сергій Висоцький, Андрій Левус, Вікторія Пташник, Ольга Бєлькова, Наталія Кацер-Бучковська.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Тимошенко підписала Меморандум про співпрацю з ФРУ та Об'єднанням організацій роботодавців

Тимошенко пообіцяла посадити трьох друзів Порошенка

Перший заступник голови АП Ковальчук, актриса Роговцева і дипломат Щербак стали довіреними особами Порошенка на виборах

Участь виборців у передвиборчій агітації, зокрема на основі безоплатних договорів, не може бути обмежена - ЦВК

Український народ у Путіна ніяких дозволів не питатиме - Порошенко

Відвести російську загрозу може лише поширення на Україну системи євроатлантичної безпеки – Порошенко

У МЗС нагадали Угорщині, що закон "Про освіту" пройшов експертизу Венеціанської комісії

До виборчої "сітки" можуть входити близько 200 тис. агітаторів, вона може охоплювати до 6 млн виборців - Аваков

Порошенко заявив про необхідність збільшити присутність військових кораблів НАТО в Чорному морі через російську агресію

Влада Ірландії представила план на випадок Brexit без угоди Лондона та Брюсселя

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА