14:59 12.02.2019

Нардепи України закликали європейські інституції до протидії спробам підривання єдності ЄС через проект "Північний потік-2"

2 хв читати
Нардепи України закликали європейські інституції до протидії спробам підривання єдності ЄС через проект "Північний потік-2"

Деякі народні депутати України звернулися до європейських інституцій із відкритим листом щодо забезпечення енергетичної незалежності країн вропи та протидії реалізації проекту "Північний потік-2".

Лист англійською мовою оприлюднено на сайті Верховної Ради у вівторок. Нардепи звернулися до Європейського парламенту, Європейської Комісії та Європейської Ради.

Підписанти нагадали про звернення Верховної Ради (постанова №2390-VII від 5 квітня 2018 року) до міжнародного співтовариства щодо неприпустимості будівництва газопроводу "Північний потік-2", а також наголосили на своїй підтримці резолюції Європарламенту щодо імплементації Україною угоди про асоціацію від 12 грудня 2018 року, в якій наголошується на вирішальній ролі України в європейській мережі енергопостачання та засуджується будівництво газопроводу "Північний потік-2".

У листі висловлено занепокоєння щодо спроб підривання єдності ЄС, принципів демократії та верховенства права, енергетичної незалежності держав Європейського континенту та заклик до ключових європейських інституцій зробити рішучі кроки з протидії таким намаганням і дотримуватися виконання угоди про асоціацію між Україною та ЄС, зокрема статті 274 щодо необхідності врахування інтересів України в частині транзиту газу до ЄС.

Лист підписали Ганна Гопко, Ірина Геращенко, Борис Тарасюк, Марія Іонова, Володимир Ар’єв, Світлана Заліщук, Остап Єднак, Григорій Шверк, Олександр Домбровський, Вікторія Войціцька, Борислав Береза, Павло Різаненко, Олексій Рябчин, Тетяна Острікова, Сергій Кіраль, Оксана Юринець, Сергій Висоцький, Андрій Левус, Вікторія Пташник, Ольга Бєлькова, Наталія Кацер-Бучковська.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Литва закликає посилити санкції стосовно РФ через рішення про видачу російських паспортів жителям ОРДЛО

Українська мова - єдина державна, але її розвиток має йти шляхом стимулів і позитивних прикладів

Зеленський після вступу на посаду проаналізує закон про українську мову щодо дотримання всіх прав громадян

Порошенко заявив, що підпише закон про українську мову, щойно він надійде на підпис

Байден долучився до президентських перегонів 2020 року

РФ видачею паспортів жителям ОРДЛО хоче створити можливість для військового втручання з метою "захисту"

Росія готова відновлювати відносини з Києвом, але не в односторонньому порядку

Рішення РФ про видачу паспортів жителям ОРДЛО порушує територіальну цілісність і суверенітет України

НАБУ і САП мають швидко продемонструвати результат, інакше відбудеться перезавантаження керівництва

Команда Зеленського розраховує на успішний перегляд програми МВФ у травні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА