16:37 12.02.2019

Міністри оборони НАТО обговорять кібербезпеку як важливу складову стримування та оборони

1 хв читати
Міністри оборони НАТО обговорять кібербезпеку як важливу складову стримування та оборони

Міністри оборони Північноатлантичного альянсу на своїй зустрічі в Брюсселі 13-14 лютого торкнуться кібербезпеки в рамках обговорення питання стримування та оборони, заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг.

"Кібербезпека є частиною цього процесу. У нас не буде окремого засідання з кібербезпеки, але це вписується до загальної дискусії", - пояснив Є.Столтенберг, відповідаючи на відповідне запитання на прес-конференції у вівторок у Брюсселі.

За його словами, однією з проблем, яку доводиться вирішувати, є "встановлення джерел кібернападів".

"Ми повинні мати можливість визначати ці джерела, і нам потрібно домовитися про процес. Так що кібербезпека обговорюватиметься. Це якраз вписується в зміцнення нашої готовності ось уже кілька років", - пояснив Є.Столтенберг.

"Ми активізували наші системи з кібербезпеки. Ми взяли зобов'язання щодо гарантування кібербезпеки. Всі країни (НАТО - ІФ) мають зміцнювати свій потенціал у цій галузі. Ми обмінюємося передовим досвідом. Ми провели найбільші в світі навчання в Естонії і продовжуватимемо навчання, підвищення готовності, поліпшення обізнаності, щоб краще розпізнавати кіберзагрози, що походять із різних джерел і напрямів", - повідомив голова Північноатлантичного альянсу.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА