Інтерфакс-Україна
11:34 13.02.2019

Папа Римський у відповіді на листа Мадуро не назвав його президентом

2 хв читати
Папа Римський у відповіді на листа Мадуро не назвав його президентом

Папа Римський Франциск відправив відповідь на листа про допомогу, який минулого тижня отримав від президента Венесуели Ніколаса Мадуро, повідомляє в середу італійська газета "Корр’єре делла сера".

За словами понтифіка, за останні роки спроби знайти вихід із венесуельської політичної кризи не увінчалися успіхом. "На жаль, усі спроби ні до чого не привели, тому що після того, що було погоджено на зустрічах, не було конкретних заходів щодо виконання домовленостей", - йдеться в листі.

При цьому понтифік зазначив, що виступає за діалог між сторонами, який, однак, має відповідати певним вимогам. "Йдеться про такий діалог, в якому сторони конфлікту розглядають спільне благо вище за інші інтереси та ставлять за мету досягнення єдності та миру", - вважає Франциск.

Газета наголошує, що понтифік у листі звертається до Н.Мадуро як до "пана Мадуро", однак не називає його президентом Венесуели. "Лист датований 7 лютого 2019 року. У ньому написано «пан», але не «президент»", - пише видання.

На початку минулого тижня Н.Мадуро відправив Папі Римському Франциску листа з проханням про допомогу в процесі полегшення та встановлення діалогу.

Минулого понеділка відбулася зустріч делегації з Венесуели і держсекретаріату Ватикану. Сторони зазначили, що необхідно якнайшвидше досягти справедливого і мирного рішення для виходу з кризи за повного дотримання прав людини.

Лідер венесуельської опозиції Хуан Гуаїдо раніше оголосив себе тимчасовим президентом. США, а також низка європейських і латиноамериканських країн визнали його законним лідером Венесуели. Н.Мадуро вважає дії опозиції незаконними.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

КНР може змусити Путіна сісти за стіл переговорів – Сікорський

Порошенко: Ратифікація угоди – спроба виходу з кризи у відносинах між Україною та США

Глави МЗС 7 країн, які постраждали від Мюнхенської змови, пакту Молотова-Ріббентропа та Ялтинської системи, застерегли від умиротворення агресора

Єрмак: Найбільший внесок у перемогу над нацизмом зробили українці, США, Велика Британія та інші союзники

Фракція "Європейська солідарність" обговорила угоду щодо створення інвестиційного фонду Україна-США з дипломатами та експертами

США намагаються зосередитися на тому, як би виглядало довгострокове врегулювання війни і вважають, що РФ вимагає зараз занадто багато - Венс

Профільний комітет, можливо, уточнить текст законопроєкту про ратифікацію угоди між Україною та США про копалини

Порошенко наполягає на важливості угоди про копалини з США і вимагає ознайомлення з її змістовною частиною

Климпуш-Цинцадзе: розраховуємо на новий уряд Німеччини щодо збільшення підтримки України, зокрема у військовій сфері

Орбан знову висловився проти членства України в Євросоюзі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА