11:54 13.02.2019

Майже чверть опитаних киян готова проголосувати за Кличка на виборах мера столиці - опитування

2 хв читати
Майже чверть опитаних киян готова проголосувати за Кличка на виборах мера столиці - опитування

 На виборах мера Києва більше ніж 23,8% опитаних жителів столиці готові підтримати нинішнього міського голову Віталія Кличка, хоча респонденти оцінили його роботу як незадовільну, свідчить соціологічне дослідження, проведене дослідницькою компанією Active Group.

Відповідаючи на запитання "Якби вибори київського міського голови відбулися наступної неділі, то як би ви проголосували?", 23,8% опитаних (43,7% серед тих, хто визначився) відповіли, що обрали б нинішнього мера.

На другому місці зі значним відставанням - колишній мер Києва Олександр Омельченко з 10,2% (18,7%) голосів, замикає трійку лідерів Борислав Береза з 6,1% (11,1%). Решта запропонованих кандидатів отримала менше ніж 5% голосів. Третина киян (33,6%) не визначилася з вибором.

Жителям Києва також пропонували оцінити діяльність міського голови за п’ятибальною шкалою, в якій 1 - мінімальна оцінка, а 5 - максимальна. "П'ятірки" міському голові поставили 6,6% опитаних, а "четвірки" - 20%. Ще 26,9% киян вважають, що робота мера заслуговує на "трійку". "Двійки" поставили 20,6% опитаних жителів міста, а "одиниці" - 24,4%. У середньому кияни оцінили діяльність міського голови на 2,63 бала. Не визначилися з власними оцінками 1,5% респондентів.

Найбільше підтримує нинішнього мера столиці молодь віком 18-29 років (30,2%) і кияни 60 років і старше (28,1%), а найменше підтримки від респондентів вікової групи 40-49 та 50-59 років (19,3% і 17,2% відповідно).

Дослідження тривало з 2 по 3 лютого у рамках проекту "Київський омнібус". Загалом опитано 1800 респондентів. Похибка за довірчої імовірності 0,95 не перевищує 2,6%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Багдад запропонував посередництво між США та Іраном

Глава Міноборони Туреччини заявив про підтримку Анкарою територіальної цілісності Грузії

Трамп відзначає великий прогрес у торгових переговорах між США та Японією

Вакарчук йде у ВР заради звільнення українців, незаконно ув'язнених у РФ

Рішення Трибуналу з морського права містить серйозний сигнал для РФ, що вона не може порушувати міжнародне право безкарно

Клімкін про позицію МЗС РФ щодо рішення Міжнародного трибуналу: млява і беззуба заява

Київ направив ноту протесту у зв'язку з неузгодженим відвідуванням главою Держдуми РФ Криму

Виконання РФ рішення Трибуналу ООН про звільнення українських моряків може стати першим сигналом про готовність припинити конфлікт з Україною

Київ очікує від РФ якнайшвидшого і в повному обсязі виконання рішення морського трибуналу щодо українських моряків - Зеркаль

Трамп прибув з візитом в Японію

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА