15:10 14.02.2019

Санкції щодо РФ мають зберігатися за відсутності більш розумної альтернативи - голова ХДС

1 хв читати
Санкції щодо РФ мають зберігатися за відсутності більш розумної альтернативи - голова ХДС

Спадкоємиця Ангели Меркель на посаді голови Християнсько-демократичного союзу (ХДС) Аннегрет Крамп-Карренбауер виступає за збереження санкцій стосовно Росії.

"Наразі багато хто скаржиться на економічні санкції ЄС (щодо РФ). Однак критики не пропонують альтернативи. При цьому вони не дотримуються думки, що варто змиритися з порушенням Росією міжнародного права, і не мають уявлення про інші санкції. Оскільки ми виключаємо військове вторгнення, я виступаю за збереження санкцій доти, доки не з'явиться щось більш розумне", - сказала політик в інтерв'ю виданню Німецького товариства зовнішньої політики DGAP.

За її словами, "Росія - це дуже велика, багатогранна країна з чудовими людьми та неймовірним потенціалом".

"Але є російський уряд, який жорстко діє у власній країні та позбавляє інші народи права на самовизначення - це показали конфлікти в Грузії, на сході України та анексія Криму. Це потрібно позначати чітко", - зазначила голова ХДС.

Вона висловила переконання, що не можна замовчувати використання Росією так званих фабрик тролів для проведення кампаній дезінформації на Заході або "впливу на вибори".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА