17:30 15.02.2019

У виборчому штабі Порошенка не вбачають збігів у його рекламі та передвиборній агітації Путіна

1 хв читати
У виборчому штабі Порошенка не вбачають збігів у його рекламі та передвиборній агітації Путіна

У виборчому штабі кандидата в президенти України Петра Порошенка не бачать збігів у рекламі П.Порошенка з передвиборчою рекламою російських політиків, зокрема й президента РФ Володимира Путіна.

"Якщо вас цікавить, хто автор, хто креативщик? Він перед вами. Якщо вас цікавить відповідь, чи бачив я коли-небудь таку рекламу у когось ще, наприклад, у Путіна - не бачив. Чи працював я на виборчу кампанію Путіна? Ні, не працював", - сказав член виборчого штабу кандидата в президенти П.Порошенка Ігор Гринів на прес-конференції в п'ятницю в Києві, відповідаючи на прохання прокоментувати збіги у зовнішній рекламі П.Порошенка з рекламою В.Путіна під час перебування останнього кандидатом у президенти РФ.

І.Гринів зазначив, що необхідно говорити насамперед про зміст реклами, а її основна суть у тому, що П.Порошенко єдиний з усіх кандидатів у президенти, здатний продовжити розпочатий курс реформ - "що написано на білбордах, і якщо це хтось і використовував, то не має значення, чи це використовувалося у Росії, чи Сполучених Штатах Америки".

Зокрема він нагадав про таку передвиборчу технології, як "атака на штаб", коли намагаються дезорганізувати роботу виборчого штабу кандидата в президенти.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА