Інтерфакс-Україна
11:12 16.02.2019

Чорноморський регіон потребує більшої присутності НАТО - президент Румунії

1 хв читати
Чорноморський регіон потребує більшої присутності НАТО - президент Румунії

Президент Румунії, що наразі головує в Раді Європейського Союзу, Клаус Йоганніс вважає, що Чорноморський регіон потребує більшої присутності НАТО.

"ЄС реалізує свої рішення щодо санкцій і має робити це неухильно, а НАТО має посилювати свій потенціал стримування і оборони на східному фланзі... Чорноморський регіон, де ситуація у сфері безпеки особливо складна, потребує більшої присутності НАТО", - сказав він, виступаючи на Мюнхенській конференції з безпеки в суботу.

К.Йоганніс зазначив, що Румунія активно підтримує заходи зі зміцнення згуртованості східного флангу, зокрема між його північним і південним елементами.

"Деякі наші союзники не розуміли важливості Чорноморського регіону. Зовсім недавно були події, які засвідчили, що ситуація складна і у сфері безпеки, і економічного розвитку... Цей регіон не можна назвати стабільним, ситуація постійно змінюється", - додав президент Румунії.

Він уточнив, що Альянс вже розробив стратегію присутності в Чорноморському регіоні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА