15:52 16.02.2019

Президент Естонії: В Україні має восторжествувати верховенство права

2 хв читати
Президент Естонії: В Україні має восторжествувати верховенство права

Всі окуповані Росією території України має бути повернено, в країні має восторжествувати верховенство права, наголошує президент Естонії Керсті Кальюлайд.

"Війна в Україні триває, і ми повинні допомогти Україні знайти рішення. Ми ніколи не визнаємо окупацію і анексію Криму. Всі окуповані території має бути повернуто", - сказала вона, виступаючи в суботу на 3-му Українському ланчі на тему "Україна 2019 – вибір майбутнього", організованому Фондом Віктора Пінчука з нагоди Мюнхенської конференції.

К.Кальюлайд додала, що особисто була на Донбасі, неподалік лінії розмежування.

"Хоч би хто очолив Україну, він не зможе зробити багато доти, доки в Україні не переможе верховенство права", - резюмувала президент Естонії.

"Український ланч" в Мюнхені – це платформа, на якій світові та українські лідери обговорюють питання безпеки України та пов'язані з ними наслідки для Європи і світу.

Фонд Віктора Пінчука - незалежна приватна міжнародна благодійна організація, яка базується в Україні. Фонд створив у 2006 році бізнесмен і філантроп Віктор Пінчук. Його мета - надання можливості новим поколінням змінити країну і світ. Для її реалізації Фонд розробляє проекти і розвиває партнерство, як в Україні, так і за її межами. З 2006 року Фонд інвестував понад $ 142 млн у трансформацію України.

Фонд Віктора Пінчука підтримує міжнародну мережу "Ялтинська європейська стратегія" (YES) - провідний форум, на якому обговорюється європейське майбутнє України та світовий контекст. Він організовує щорічний захід у дні проведення Щорічної зустрічі Всесвітнього економічного форуму в Давосі, круглі столи в Києві, присвячені безпеці України, а також разом з Атлантичною радою США реалізує програму з моніторингу та запобігання спробам зовнішнього втручання в майбутні президентські і парламентські вибори в Україні.

Серед проектів Фонду Віктора Пінчука: всеукраїнська мережа центрів допомоги новонародженим "Колиски надії"; найбільша в Україні приватна стипендіальна програма "Завтра.UA"; стипендіальна програма навчання за кордоном для українських студентів "Всесвітні студії"; PinchukArtCentre - найбільш динамічний арт-центр в Україні та східноєвропейському регіоні, що надає вільний доступ до сучасного мистецтва

Фонд співпрацює з Атлантичною радою, Інститутом Брукінгза, Інститутом глобальних змін Тоні Блера, Радою міжнародних відносин, Фондом Amicus Europae та іншими неурядовими організаціями. Він підтримує краудфандингову платформу "Українська біржа благодійності", покликану сприяти розвитку благодійності в українському суспільстві. Фонд є членом Європейського Центру фондів та Українського форуму грантодавців.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Слуга народу" націлена на отримання однопартійної більшості в майбутній ВР - глава штабу

Парубій знову вимагає оприлюднити стенограму консультацій голів фракцій ВР із президентом Зеленським від 22 травня

Парубій сподівається на розгляд законопроекту про імпічмент після законопроекту про ТСК

Парубій доручив профільному комітету підготувати до другого читання проект Виборчого кодексу

Радник Зеленського Разумков очолив партію "Слуга народу"

Гройсман: Вибори до Європарламенту дають можливість ЄС продовжити підтримку України

Мер Львова Садовий заявляє, що представники БПП і "Свободи" ініціюють його відставку

Зеленський закликає нардепів не використовувати трибуни ВР для піару і почати голосувати за "реформаторські законопроекти"

Гройсман вирішив не об'єднуватись із Порошенком на парламентських виборах

Багдад запропонував посередництво між США та Іраном

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА