Інтерфакс-Україна
19:05 16.02.2019

Гриценко обговорив з Волкером кроки з деокупації Донбасу і технічного переоснащення армії

1 хв читати
Гриценко обговорив з Волкером кроки з деокупації Донбасу і технічного переоснащення армії

Кандидат в президенти України, лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко в рамках Мюнхенської конференції з безпеки зустрівся зі спецпредставником Держдепартаменту США з питань України Куртом Волкером.

"З Куртом Волкером (говорили) - щодо практичних кроків з деокупації Донбасу і технічного переоснащення української армії", - написав А.Гриценко на своїй сторінці в Фейсбук після зустрічі.

Крім того, на зустрічі з командувачем Сухопутних військ США в Європі (2014-2017) Беном Ходжесом політик порушував питання стратегічного партнерства США, НАТО і України стосовно напруженої ситуації в Чорному і Азовському морях і про звільнення українських моряків, які перебувають в російському полоні.

"З членом Європарламенту Анною Марією Корацца Більдт (говорили) - про ризики для чесних виборів в Україні і чіткої фіксації правопорушень", - також повідомив А.Гриценко.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Лубінець називає тиском заклики до нього депутатів подати Кременя на перепризначення мовним омбудсманом

Верховний суд скасував рішення про заборону партії "Наш край"

МВФ зобов’язав Україну до кінця липня-2025 підготувати дорожню карту для усунення прогалин у структурі ІСІ

Навроцький обіцяє зустрітися із Зеленським – ЗМІ

Зеленський обговорив з Алієвим боротьбу проти агресії РФ та розвиток двосторонніх відносин

Рада розгляне законопроєкт про створення Спецтрибуналу на найближчому засіданні – Стефанчук

DOGE може зайнятися розслідуванням діяльності Маска – Трамп

Ідея об'єднання Мінветеранів з іншим міністерством є помилковою - нардеп

Єрмак про конфлікт РФ з Вірменією й Азербайджаном: причина цього небажання Кремля визнавати суверенітет сусідів

Порошенко анонсував участь в з’їзді Народної партії Іспанії та Конференції з питань відновлення України в Римі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА