17:59 19.02.2019

СБУ і Держспецзв'язку організують цілодобове чергування для запобігання кібератакам на інформресурси ЦВК - Турчинов

1 хв читати
СБУ і Держспецзв'язку організують цілодобове чергування для запобігання кібератакам на інформресурси ЦВК - Турчинов

Фахівці Служби безпеки України та Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України (Держспецзв'язку) організують цілодобове чергування для виявлення, запобігання та припинення несанкціонованих дій щодо інформаційних ресурсів Центральної виборчої комісії, повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов.

Як повідомила у вівторок прес-служба РНБО, на засіданні Національного координаційного центру кібербезпеки обговорювалися питання практичної міжвідомчої взаємодії, зокрема, створення на базі управління інформатизації ЦВК робочої групи, до складу якої увійдуть кращі фахівці СБУ та Держспецзв'язку.

"Буде організовано цілодобове чергування сил і засобів кібербезпеки СБУ і Держспецзв'язку, спрямоване на виявлення, запобігання та припинення будь-яких несанкціонованих дій щодо інформаційних ресурсів ЦВК", - повідомив секретар РНБО.

Крім того, за результатами попереднього засідання Національного координаційного центру кібербезпеки ЦВК підписала меморандуми про співпрацю з суб'єктами забезпечення кібербезпеки, у рамках яких виборчим комісіям надається всебічна технічна та методична допомога.

Члени Національного координаційного центру кібербезпеки також заслухали розроблену Міністерством оборони України спільно з Генеральним штабом Концепцію підготовки до відбиття військової агресії в кіберпросторі. Документ підготовлено в рамках реформування і розвитку сектору оборони держави, реалізації завдань із досягнення оперативної сумісності з НАТО, активної протидії кіберзагрозам в умовах гібридної війни, практичної імплементації Стратегії кібербезпеки і закону "Про основні засади забезпечення кібербезпеки".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА