Інтерфакс-Україна
07:17 20.02.2019

Суд відхилив ще один позов Гриценка до ЦВК через Держреєстр виборців

1 хв читати
Суд відхилив ще один позов Гриценка до ЦВК через Держреєстр виборців

Шостий апеляційний адміністративний суд 19 лютого відмовив у задоволенні позову кандидата в президенти України Анатолія Гриценка, який просив зобов'язати Центральну виборчу комісію розглянути його заяву щодо внесення змін до постанови ЦВК щодо доступу до Державного реєстру виборців.

Як повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" представник А.Гриценка в ЦВК Руслан Чорнолуцький, на це рішення буде подана апеляція до Верховного суду України.

У своєму позові А.Гриценко просив суд визнати протиправною бездіяльність ЦВК з питання розгляду його заяви від 11 лютого і зобов'язати розглянути її на наступному засіданні комісії. У ньому А.Гриценко просив ЦВК внести зміни до постанови комісії від 26 березня 2014 року, щоб кандидат в президенти міг ознайомитися з електронною копією бази даних Держреєстру виборців за межами будівлі ЦВК без доступу третіх осіб.

Як повідомлялося, 8 лютого Касаційний адміністративний суд Верховного суду України відмовив у задоволенні апеляції А.Гриценка на рішення Шостого апеляційного адміністративного суду від 4 лютого, що відхилив його позов до ЦВК за відмову в можливості віддалено працювати з Державним реєстром виборців.

А.Гриценко просив суд зобов'язати ЦВК надати йому електронну копію бази даних Держреєстру виборців з можливістю віддаленого доступу до неї зі свого власного обладнання.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

ЄС готує 19-й пакет санкцій проти РФ у тісній координації із США - Кошта

МЗС України на заяви Навроцького: обговорення майбутнього членства України в НАТО та ЄС не є передчасним

Навроцький: Україна у стані війни не може вступати до НАТО, питання членства у ЄС - передчасне

Європарламент вшанував памʼять Андрія Парубія

Україна та Єврокомісія розпочали скринінг за останнім переговорним Кластером

Захід має вимагати від Росії припинення вогню - Порошенко на безпековій конференції у Кембриджі

Рада викликала на засідання голову Фінмоніторингу Проніна

Порошенко закликав заборонити Telegram після вбивства Парубія

Президент Фінляндії анонсував зустріч формату NB8 у середу разом із Зеленським

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА