Інтерфакс-Україна
08:27 21.02.2019

Австрія продовжить підтримувати "Північний потік-2", незважаючи на невдоволення США

1 хв читати
Австрія продовжить підтримувати "Північний потік-2", незважаючи на невдоволення США

Австрія зацікавлена в стабільних джерелах газу і продовжить підтримувати будівництво газопроводу "Північний потік-2", незважаючи на те, що проти проекту виступають США, заявив австрійський канцлер Себастьян Курц.

"США вже заявляли, що проти цього проекту, і ми знаємо про це. Ми підтримуємо цей проект, оскільки зацікавлені в надійних енергетичних поставках до Австрії", - сказав канцлер в ефірі телеканалу ORF-2 за підсумками зустрічі у Вашингтоні з президентом США Дональдом Трампом .

Він додав, що "зрештою, в Європі є певна домовленість з цього проекту, і ми будемо його просувати і далі".

За його словами, газ потрібен Австрії для опалення, для виробничої діяльності підприємств.

С.Курц зазначив, що Австрія могла б закуповувати газ у США, але "доти, поки російська ціна краща за американську, Росія є для нас більш привабливим партнером".

Він вважає, що Д.Трамп, "як колишній бізнесмен, зрозуміє, що в цьому питанні у нас різні інтереси".

 

 

ОСТАННЄ

Трамп заявив про відтермінування санкцій проти РФ, бо очікує від них угоди щодо припинення війни - ЗМІ

Трамп звинуватив Макрона у неправдивій заяві про його від’їзд із саміту G7

Угорщина наклала вето на план Єврокомісії щодо відмови від нафти і газу з Росії – Сійярто

Трамп прибув до Канади на саміт G7

Україна та Австрія підписали меморандум про взаєморозуміння та комюніке для подальшого поглиблення співпраці

Важливо, щоб у наближенні миру посередницьку роль пропонували країни, які можуть вплинути на Путіна – Зеленський

Зеленський: ми всі повинні працювати над тим, щоб союз між Америкою і Європою не розвалився

Україна цінує готовність Австрії забезпечити посередництво для зустрічі з російською стороною – Зеленський

Стефанішина обговорила з єврокомісаркою Кос наступні кроки у межах процесу вступу України до ЄС

МЗС КНР закликає до термінового мирного вирішення конфлікту Ізраїлю та Ірану

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА