Інтерфакс-Україна
10:55 21.02.2019

Данилюк і Абромавичус обговорили із Зеленським важливість співпраці з МВФ і питання ПриватБанку

2 хв читати
Данилюк і Абромавичус обговорили із Зеленським важливість співпраці з МВФ і питання ПриватБанку

Шоумен, кандидат у президенти України Володимир Зеленський обговорив з екс-міністром фінансів Олександром Данилюком і колишнім міністром економічного розвитку і торгівлі України Айварасом Абромавичусом розбудову ліберальної економіки.

"Розбудова ліберальної економіки - важливий пункт нашої програми. Ми регулярно проводимо зустрічі з багатьма експертами цієї галузі. Нещодавно поспілкувалися з Олександром Данилюком і Айварасом Абромавичусом", - зазначено на сторінці "Команда Зеленського" в соцмережі Facebook у середу ввечері.

На цій сторінці також оприлюднено спільне фото учасників зустрічі.

Сам екс-глава Мінфіну О.Данилюк підтвердив зустріч. За його словами, крім економічної тематики, говорили "про завершення війни на сході, роботу з західними партнерами, ліквідацію впливу олігархату й оновлення державного апарату".

"Відзначив такі пріоритети: ліквідація СБУ і переформатування її в контррозвідку, спроможну ефективно боротися з гібридною агресією РФ. Реформування прокуратури. Створення Служби фінансових розслідувань для ефективної боротьби з фінансовими злочинами проти держави", - написав О.Данилюк на своїй сторінці в соцмережі Facebook у середу.

Також, за його словами, під час розмови він наголосив на важливості кардинальної зміни моделі державної служби. "Нинішня розмиває відповідальність, дозволяє маніпулювання під прикриттям прозорих конкурсів, не забезпечує мотивації для залучення перспективних людей на державну службу. Нова має бути, як в інноваційних компаніях, які динамічно розвиваються, оскільки саме це потрібно нашій країні", - зазначив О.Данилюк.

Також екс-міністр фінансів на зустрічі наголосив на важливості "продуманої співпраці з західними партнерами, зокрема з МВФ", а також на неприпустимості згортання реформи ПДВ і на прозорості державних фінансів.

"Звичайно, ініціював і питання націоналізації ПриватБанку та зв'язків із Коломойським (українським бізнесменом Ігорем Коломойським - ІФ). Отримав відповідь, що не для того йде в президенти, щоб повертати ПриватБанк. Сподіваюся, це була щира відповідь. Наразі стільки серйозних викликів і можливостей, буде просто нерозумно й безвідповідально проміняти їх на пряники", - розповів колишній міністр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

Обмеження гарантій безпеки для України в часі ще не обговорювалося – Зеленський

Зеленський провів спільну зустріч із премʼєром Нідерландів, президенткою Молдови та Генсеком Ради Європи

Поки що нічого не вказує на готовність Путіна зробити крок до миру, важливо продовжувати військову підтримку України - прем'єр Нідерландів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА