Інтерфакс-Україна
14:25 22.02.2019

Тимошенко заперечує причетність нардепа Дубіля до координації "виборчої піраміди"

2 хв читати
Тимошенко заперечує причетність нардепа Дубіля до координації "виборчої піраміди"

Кандидат у президенти, лідерка ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко спростовує інформацію про нібито причетність членів її команди, зокрема народного депутата Валерія Дубіля, до організації роботи "піраміди" для підкупу виборців.

"Я хочу категорично спростувати ці речі. Наша команда "Батьківщини" за весь час виборів - і про це знають усі люди в країні - ніколи в житті не підкуповувала виборців і ніколи цим не займатиметься", - сказала вона на прес-конференції у п'ятницю в Києві, відповідаючи на запитання журналістів.

Політик назвала інформацію про створення мережі для підкупу виборців "маячнею, якою займаються провокатори в СБУ".

"Щодо образи членів нашої команди Валерія Дубіля і Руслана Богдана - це гідні люди, які разом зі мною борються за те, щоб стара система зникла", - сказала вона.

За словами Ю.Тимошенко, Служба безпеки України та Генеральна прокуратура перетворилися на органи політичних репресій і тиску.

Напередодні заступник глави СБУ Віктор Кононенко повідомив на брифінгу про те, що один із народних депутатів України є організатором і керівником "виборчої піраміди", що діяла в різних регіонах України. Він не назвав ім'я цього нардепа.

Як повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" інформоване джерело, координував і фінансував цю "виборчу піраміду" народний депутат із фракції "Батьківщина" В.Дубіль. У кожній області організація мала свого представника, і одним із них був член ВО "Батьківщина" Руслан Богдан.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна ввела санкції проти 5-х осіб за підривні інформкампанії, серед них Королевська, Балашов, Латиніна – указ

Порошенко назвав військову економіку головним пріоритетом уряду

Україна має унікальний досвід в протидії кібератакам Росії і зміцнюватиме колективну стійкість партнерів

Євроінтеграційні реформи мають посідати провідне місце в порядку денному нового уряду - голова комітету Ради

Порошенко розцінив заяви Свириденко та Проніна щодо підстав запровадження санкцій проти нього як свідчення їх фальсифікацій

Порошенко вважає неконституційним голосування за прем’єра в Раді через відсутність коаліції

В уряді Свириденко буде два нових міністри і віцепрем'єр, ще троє урядовців змінять міністерства

Свириденко про Шмигаля: У нього можна було вчитися не лише як у керівника, а й як у людини

Відставка уряду суперечить закону "Про правовий режим воєнного стану" і підважує легітимність наступного складу Кабміну - Порошенко

Порошенко розкритикував зміни в держбюджет перед заміною уряду і передачу 8 млрд грн з бюджету Києва в Резервний фонд

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА