15:21 22.02.2019

Участь Зеленського у виборах президента є "експериментом", відповідальність за його результати лежатиме на виборцях - Тимошенко

2 хв читати
Участь Зеленського у виборах президента є "експериментом", відповідальність за його результати лежатиме на виборцях - Тимошенко

 У разі обрання шоумена Володимира Зеленського президентом України відповідальність за результати цього "експерименту" буде на виборцях, вважає кандидат у президенти, лідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

"Завжди потрібно думати про те, що Україна на 29-му році своєї незалежності постала перед вибором. Або Україну піднімуть люди, які знають, як це зробити. Або, якщо вкотре над Україною на президентських виборах поставлять експеримент, і Україна продовжить котитися в прірву ... відповідальними будуть за такі результати голосування ті, хто такі результати зробив - власне виборці", - заявила вона на прес-конференції в п'ятницю в Києві, відповідаючи на запитання про її ставлення до шоумена В.Зеленського як кандидата на посаду президента.

Політик також вважає, що реєстрація великої кількості технічних кандидатів на виборах президента України була підготовкою до формування більшості у виборчих комісіях на користь нинішнього президента для фальсифікації результатів голосування.

"Неприпустимо, коли за лаштунками реєстрації фіктивних кандидатів у президенти відбувається, по суті, підготовка до створення штучної більшості в ДВК і ОВК (дільничних і окружних виборчих комісіях - ІФ), щоб здійснити спробу сфальсифікувати протоколи. Але не з їхнім щастям", - сказала вона.

За словами політика, реальними кандидатами в президенти з 44 є близько 15 осіб, решта - технічні кандидати.

Вона також назвала "брудною технологією" реєстрацію кандидатом народного депутата Юрія Тимошенка, ініціали якого збігаються з її ініціалами.

Лідерка "Батьківщини" заявила, що має намір кооперуватися з іншими опозиційними кандидатами для того, щоб сформувати більшість у виборчих комісіях і не допустити фальсифікації під час голосування та підрахунку голосів

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА